129082 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Uus ja viimane eesmärk


Täna hommikul näitas kaal 57.8, täitsa uskumatu, eesmärk 58 seega seljatatud.Eile õhtul sain kokku sõbrannaga ja väike vein ei jäänud joomata. Ma kohe üldse ei uskunud et kaal kuhugi poole langeda võiks, pigem ootasin ikka sokeerivalt suurt numbrit, sest olen ikka väheke pattu teinud ka jaanide aeg. Mitte palju, aga tuleb ette. 

Nüüd siis sättisin uueks eesmärgiks 57, kuigi ma ise ütlesin endale, et 58 ja aitab, aga nüüd tundub see 57 juba täitsa käega katsutav. Aga siinkohal pean muidugi ka ära märkima, et see 58 seljatamine ei olnud kerge, loen ikka teiste blogidest ja face postitustest kui raske see lõpp on ja no nüüd sain seda ise tunda. Nüüd siis sätitud uus eesmärk ja esialgu jääb see ka viimaseks. Küll aga siis hakkan säilitama kaalu, ja seda kõike põhjusel, et eile oli minu jaoks suurpäev, nägin esimest korda oma kleiti, mille septembris selga panen kui JAH ütlen. Nüüd on kleit selle keha järgi sisse võetud ja hakatakse tegema, nii et kaalumuutust enam erilist olla ei saa. Aga ma pole vist ennast jba ammu nii imeliselt tundnud kui eile, kui kleiditoorik selga sai pandud, IMELINE. 

Muidugi ma ise soovin saada 57 kätte, aga eks näis kui lihtne see saab olema, küll on nüüd jaanid läbi ja saab uuesti väga korralikuks hakata. Tegelikult tunnen ma kohutavat puudust jäätisest kirsikompotiga, aga küll ma selle ka endale luban. Eile peale kleidiproovi lubasin endale tähistamiseks klaasikese veini, eks homme puhkuse alguse puhul siis luban jäätist. 

See on nüüd see minu õnnelikum pool..Aga täiseti uskumatu kuidas olen ka kokku puutunud sellise negatiivse poolega. Issand milline sa juba välja näed, omaarust täiega normaalne. Appi, miks sa näljutad ennast, jeerum, ma pole juba ammu nii palju söönudkui nüüd Fitlapiga toitudes. Kuule, nüüd hakkab juba aitama, sa näed varsti nagu anorektik välja ja et kõik kortsud tulevad välja. No ma ei saa midagi teha, et mul torso kõigepealt iga liigse rasva kaotab ja puusad seda tugevamalt kinni hoiavad:-D  Ja no muidugi kõige parem kommentaar oli see kui mu hea tuttav ütles mulle, et nii vana naine nagu sina, võiks juba oma kehaga rahul olla ja mitte mingit dieeti pidada. Et tema sööb mida tahab ja naudib elu, aga mina ei nautivat ja ei olevat endaga rahul. Jee muidugi, ise ta kaalubki 55 kilo ja on minust pikem. Ma ei tea, ma olen siiani ennast ikka just selliseks naiseks pidanud, kes oli ka oma 65 kiloga jummala seksikas ja kabe 41 aastane mimm. Aga no ma ei lasknud ennast segada , no mitte eriti, aga hetkel kuidagi tegi veidike haiget küll, mis mõttes nii vana naine, ma ei tunne ennast üldse vanana, tavaliselt ütlen ikka, et mul nii palju väikseid lapsi et pole aega vanaks saadagi. 

Ma ei saa aru, mis neil inimestel viga on, miks sa pead teiste motivatsiooni ja saavutust sedasi maha tegema, miks ta arvab et ma pole rahul, miks ta arvab et tema peaks olema siis nagu ainuke see 55 kilo, no olgu, ma ei tahagi nii palju:-D Kust ta võtab et ma ei naudi elu, päris hea on võtta kapist riided ja leida, et varsti on enamused suured ja tuleb viia sõbranna juurde kitsamaks tegema, õnneks pole ta kaugel.

Aga nüüd magama, puhkamine tuleb vaid kasuks ja minu sügav kummardus FitLapi imelise meeskonna ees. 

Aitähh ja teie abiga tuleb see 57 kindlasti ja septembris oma imelisel päeval näen imeline välja.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Diana Tiiter
3955 lugemist / 2 fänni
Minust

Hei! Mina olen Diana, 41 aastane ja 5 imelise tütre ema. Sõbranna eeskujul liitusin fitlap.ee ga ja teen nüüd proovi. Ja tean et fitlap.ee on mulle selles suureks abiks.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap.ee on lihtne ja nauditav. Kus saab veel nii palju onlines ideid , retsepte ja mis põhiline- need on maitsvad ja mittevähem oluline on, et need aitavad ka kaalu langetada.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva