143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Uus algus.


Olen korra juba Fitlap'i proovinud. See oli umbes 3-4 kuud tagasi. Kahjuks andsin tol hetkel alla, sest ahvatlusi oli ümberringi lihtsalt nii palju. Otsustasin nüüd uuesti proovida, sest minu kaalunumber ja välimus on väljunud juba igasuguse kontrolli alt. Olen küll juba viimased 4 aastat kaaluga pahuksis olnud, kuid kõige rohkem teeb mulle nüüd muret kõht, mis 9 kuud peale sünnitust kohe kuidagi ära ei taha kaduda. 

Päris kaua olen leidnud enda jaoks erinevaid põhjuseid, miks mu kaalunumber on jõudnud sinna, kus see praegu on ja muidugi on ka vabandusi alati olnud varrukast võtta. Mu kaal hakkaski tõusma 4,5 aastat tagasi, kui tekkisid probleemid kilpnäärmega. Ma võisin teha trenni ja jälgida väga oma toitumist, aga kaalunumber ainult tõusis. Lõpuks sain rohud peale, aga midagi otseselt ei muutunud. Praeguseks on asi vähemalt nii stabiilne, et tundub, et praegusest maksimumist see naljalt juba päris pikka aega enam üles poole ei lähe. Nüüd on lihtsalt aeg seda numbrit langetama hakata.

Päeva pealt midagi ette võtma ajendas mind aga see, mida ühel päeval seinal oma keha varjuna nägin. See suur ja lötendav kõht ja kõik muu, mida peeglist näen, ajasid mind lihtsalt iiveldama. Mul on juba häbi olla selline nagu olen – tahan olla ilusam ja parem mina. Olen FitLapiga näinud nii palju edulugusid ja mõtlen, et miks ei võiks minu lugu olla varsti üks nendest. 

Minu põhiline vabandus mitte korraliku toitumise juures on alati olnud AEG. Eriti nüüd lapse kõrvalt tundub täiesti võimatu leida aega, et end kätte võtta ja köögi kokata. Tean küll, et on palju retsepte, mis ei vaja tohutut valmistamisaega, aga eelmine kord läksin sellega ikka kuidagi käest. Sõin mõnel päeval ainult neid poest ostetud asju ja esimese paari päeva pärast tekkisid mul juba "võõrutusnähud": külmavärinad ja väsimus jne. Kaal langes ka esimestel päevadel muidugi kolinaga. Siiski mingi aja pidasin lõpuks vastu, aga keeruline kodune situatsioon ja ajapuudus said ikkagi lõpuks minu üle võitu. Nüüd kus olen lapsega pikemat aega üksi ja ei pea mehele kokkamise pärast muretsema, saan ehk end paremini ree peal hoitud. FB toetusgrupp tundub ka nii vahva ja päriselt ka toetav, niiet loodame parimat!

Edu kõigile kaasvõitlejatele!
Cätly
533 lugemist


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom