Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

I feel good tararararararaaa :D

Täna sai palju head süüa. Alustasin hommikut pudruga. Siis käisime väiksema lapsega arsti juures, poetiirul ja kohvikus. Tema sai friikaid ja mina mõnusalt suure värske salati kanafileega. Lubasin endale ka ühe cola zero. Suuremale ostsime lõpukleidi ära. Nüüd on veel kingi juurde vaja. Kojutulles tegi suurem laps lavaširulli, mille jagasime sõbralikult Fitlapi abiga ära. Ta tahab ka mõne kilo veel kooli lõpuks alla saada. Väga maitsev ja meeldiv päev oli. Kõht on siiani väga täis. Pärast söön vist puuvilja vms. 

Muidu on enesetunne natuke halb. Öösel kurk kipitas ja nohu on mul ka. Nohu on mul tegelikult koguaeg vahelduva eduga. Naeran juba, et tolmuallergia. Püüdsin siis vastu hommikut pidevalt neelatada ja jõin vett- ei tahtnud väiksemat üles ajada. Magamisest ei tulnud eriti miskit välja. 

Homsed toiduplaanid on ka juba tehtud. Muid plaane kahjuks veel ei ole. Ma ise tahaks hirmsasti kinno minna, aga kui seal ka kurk kipitama hakkab, siis pole see hea mõte. Teistel on ka nõme filmi vaadata, kui üks pidevalt läkastab. Koristama homme ei pea, sest peaaegu on kõik koristatud, v.a magamistuba. Aga selle jätan esmaspäevaks. Olen endiselt väiksemaga kodus. Lubab ilusat ilma ka õnneks ja siis saab kenasti väljas liikuda. 

Mul tekkis täna plaan hakata jooksmist harjutama. Vaatasin, et treeningute alla lisandus algajate jooksuprogramm. Kunagi olen ma ikka jooksnud ka, aga no see oli ammu ja mitukümmend kilo kergemana. See intervalli värk peaks mulle sobima küll – alguses 1 minut jooksu ja 2 minutit kõndi. Vast ära ei tapa ennast! laugh Kui aus olla, siis tahaksin tegelikult juba täna proovima minna. Põnev on! Riided ja jalanõud on mul ju olemas küll. Ennem peaks vist väiksema magama suruma. Ei taha mehele seda täna jätta, ta tuli komandeeringust veidi aega tagasi ja las puhkab. Homme läheb taas peale lõunat tööasju ajama, nii et säästan teda sellest. Ja pean tunnistama, et ta on nagunii liiga leebe ja minul tuleb magama panek ikka palju paremini välja. Issiga koos jookseb laps pidevalt mind musitama ja kallistama. laugh

Mõnusat nädalavahetust ja olge ikka õiget teel!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse