120274 kasutajat 505 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Uus kuu, uus algus


Lühidalt siis nii palju, et eelmine kuu ei läinud just kõige paremini. Kuu alguses, kui kavaga alustasin oli kõik imelihtne ja hea. Kaal langes ilusti ja mingid isud ei kimbutanud. Siis aga läks järsku kõik allamäge. Kuu lõpuks oli kaal täiesti seisma jäänud, aga ma ei kaota usku ja sihti. Ma tean, et mu eesmärgid on saavutatavad, lihtsalt pean end kokku võtma ja enesekindlaks jääma. 

Alustan siis täna uuesti. Hommikud ja lõunad lähevad tavaliselt suurepäraselt. Täna sõin hommikusöögiks kohupiima puuviljakeedisega. Sellest on välja kujunenud minu lemmik hommikusöök, imekiire, lihtne ja maitsev. Teen paar väikest asendust ning saan sellest kodujuusutu kreekajogurti banaani-rabarberi maiuse. Eile õhtul kokkasin pasta bologneset, see siis on ka minu tänane lõunasöök. Pasta Bolognese on üks minu lemmikuid. Seda on samuti väga lihtne valmistada ning tulemus on imeline mida armastab ka minu elukaaslane. Tänase õhtusöögi valikus ma veel kindel ei ole, seda on mul alati nii keeruline otsustada. Elukaaslane on mul pigem pirtsakas ning kõike ei söö, siis valin ka tema järgi mida õhtuks teen, et ei peaks mitme erineva roaga jamama. Siiani on minu valikud talle sobinud (va brokolipüreesupp). Meestel vist on mingi värk nende püreestatud juurikatega, nad lihtsalt ei ole nõus neid tarbima. laugh

Trenni väga hoogsalt teinud ei ole, millegi pärast puuduv mott. Siiski proovin seda heastada sellega, et käin rattaga tööle. Päeva peale teeb see kokku ca 17km, mis on minu arvates üsnagi arvestatav tulemus. Liitusin Endomondos ka Fitlapi ratta challenge'ga, lootusega motivatsiooni tõsta. Õnneks on ilmaga meeletult vedanud, päike paistab ja on soe. Isegi tuult eriti ei ole, kui nüüd veel nädalavahetusel veidi päevitada ka saaks, siis oleks täiesti suurepärane.

Kõigile rattasõpradele meeldetuletuseks, et reedel on Tour d'öö, mis kindlasti tuleb väga lahe. Ma isiklikult pole varem osa võtnud, kuid see kord otsustasime sõbrannadega samuti minna. Loodan, et näen palju sõpru ja tuttavaid ning sellest tuleb imetore õhtu. 

"The best preparation for tomorrow is doing your best today." H. Jackson Brown, Jr.
 

 

 
Carolina Kala
335 lugemist

Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva