Uudis see, et uudist pole

Mul ei ole midagi uudist, ma pole isegi uusi retsepte jõudnud teha! 

Muidu toitun ikka laias laastus kava järgi, kuna era- ja tööelus on läinud üsna kiireks, siis toitumise poolelt on kava minu jaoks tõeline päästeingel. Nojaa, minagi selles lollide klubis, kellelt tulebki raha ära võtta 🙂 Loen ka sealt teisest foorumist Fitlapi kriitikat (ma ei tea miks ma loen), vahel tunnen veidi halvasti end seepärast, siis aga tuleb argipäev ja tõdemus, kui palju see mu elu siiski kergemaks teeb, et saan kindel olla kogustele ja ei pea pead vaevama toidu tasakaalu pärast.

Mis ma sõin siis eelmisel paaril nädalal – sai tehtud hernesuppi, nagu kõik teavad, mangokoogi proovisin ära, lambaprae retseptist tegin ühe aasiapärase loomalihahautise oma ühe-poti-roogade raamatust. Need ei lähe ükski minu 50 uue retsepti väljakutsel arvesse, kuna seal tahan proovida uusi retsepte nende originaalkujul. Maximas sai kalajärjekorras seistud, mis päädis graaviforelli tegemisega, aga "… galetiga" on ka juba varasemalt tehtud retsept, niiet midagi lisada eesmärgi täitmiseks hetkel tõesti pole.

Kaal vilgub 75 ja 76 vahel (komadega), üritan esimese numbri peale pidama saada ja siis jälle allapoole suunduda. Muidugi… kui pattu ka üles tunnistada, siis olen tegelikult ju aasta algusest -10% peal olnud. Arvasin, et tasakaalustan sellega nädalavahetusi jm ebakorrapäraseid päevi, samas viimasel paaril nädalal on jällegi suhteliselt hästi kavas oldud ja mõtlen, et ehk peaks ikka algkaloraaĹľi peale minema. Ma tegelikult tean, et -10% on paha asi, liiatigi, kuna olen olnud üsna aktiivne, päevane kalorikulu jääb laias laastus 2200 kanti (tean, et kellad on vaid indikatsiooniks) ning mõistus ütleb, et selle juures valdavalt 1500-1600 süüa on liiga vähe. Plaanin ikka tõsta, aga mõtlesin, et ehk lapse sünnipäeva pidamised läheks mööda (järgmisel nädalal) ja vastlapäev ja…

Täna hommikul küll mõtlesin, et no misasja, tõstan kohe ära! Siis ei tõstnud ikka… Äkki homme tõstan, kaalun ka end ja siis. Või noh, vaatab.

Muideks, vastlapäev siin on kuum teema, aga mina ei olegi ühtegi vastlakuklit veel söönud! 🙂 Mul oleks selleks kohe mitmeid võimalusi ju, sest lisaks kodulinna mitmele pagariärile, mis neid pakuvad, satun sageli ka PÄTS-i Sahvri lähistele, mille kukleid Eesti parimate hulka loetakse. Aga mina, suurim vahukoore(saia)fänn, olen seni jätnud ostmata ja vähemalt selle üle võin uhke olla 🙂

Mul oli tegelikult mingi asi, mida ma kirjutada tahtsin alustades, aga läkski meelest ära. Jääb siis lihtsalt jooksev loba selleks korraks!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂĽĂĽa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod