120785 kasutajat 510 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Sõnum ülevalt


Lõpetades oma äärmiselt kavavälist laupäeva õhtupoolikut (mis järgnes äärmiselt kavavälisele reede õhtupoolikule), jäin hämmingus jõllitama tühjaks limpsitud jäätisepulgalt vastu vaatavat sõnumit.

Miks küll jääme mõnesse harjumusse aja jooksul nii kinni, et teistsugune variant tundub lausvõimatu? Laupäevaõhtu ei pea ju igavesti tähendama "pattulangemist" korraliku portsu soolase toidu ja mitme käigu magusaga. Prooviks lihtsalt üks kord teisiti. Ja siis ehk veel teine kordki.

Nii mõeldes ei tundugi see eriti keeruline, lihtsalt üks väike sammuke eeskätt ainult oma mõtlemises. Huvitav, et ma nagu ei teadnud seda varem.

KEEGI teab…

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Carmen Rac
30160 lugemist / 38 fänni
Minust

Olen Fitlapi abil langetanud 14 kg ja alates 2016.a. augustist katsun tulemust hoida - olen kaalu säilitaja.The story continues :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Loomulikult selle imelise asenduste süsteemi tõttu - piisavalt leidlikkust ja ühestki lemmiktoidust ei pea loobuma.Ning ükskõik kus uut põnevat retsepti nähes saab peaaegu alati leida võimaluse seda Fitlap-is järgi katsetada.Lisaks kui pea tühi, ei pea iialgi mõtlema - Mida täna küll süüa teha?? Võtame lihtsalt, mis programm ette "viskab" ja mure murtud :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva