137738 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

See mõru magus jäätis


Huvitav oli täna blogisid ette võttes avastada, et ma pole ainus, kes on otsustanud kirjutada magusa teemal. Siiski vastupidiselt Ennike'sele ei tule minul seekord juttu Fitlapi magustoitudest. Niiet kui teid huvitavad kavajärgsed magustoidud, soovitan kindlasti lugeda Ennikese tänast postitust: https://www.fitlap.ee/blogi/kasutaja/aurum/fitlapi-magustoidud/ Väga hea ülevaade ja kenad pildid. Meie magustoidud on imelised!

Niikaua, kui end mäletan, olen alati olnud keskmisest suurem magusasõber. Kui vaadata seda koduste söömisharjumuste/ pärilikkuse aspektist, siis mu emal näiteks pole sugugi eriti arenenud "magusahammast". Ta võib küll nautida aeg-ajalt mõnda eriti erilist kooki või kvaliteetset šokolaadi, aga igapäevast "doosi" ta ei vaja ja kiusatusi selles osas ei tunne.
Isa aga on klassikaline maiasmokk, kes võib vabalt paki komme või küpsiseid nahka pista ning sööks hea meelega iga toidukorra raames ka magustoitu (muidugi lisaks põhiroale).

Mina pole küll olnud see, kes sööb korraga tahvli šokolaadi või pool liitrit jäätist ning siis on pikemaks ajaks rahu majas. Pigem olin pikka aega sedasorti, kellel pidi kommipakk pidevalt kapis olema ja mitmeid kordi päevas seal ka jaol sai käidud. Ära ei põlanud kohukesi, magusaid jogurteid jne

Peale mõnda kuud Fitlapis on paljud nendest vanadest armastustest "rooste" läinud. Tõesõna ei isuta enam kohukese, supermarketi koogiletis pakutu ega küpsiste järele. Ega ma ju hetkel veel ei saa kindel olla, mis on selle põhjuseks – kas Fitlap oma toitainete tasakaalus lihtsalt ei jäta organismile enam seda midagit veel soovida või on magustoitudest meie menüüdes piisanud, et täita mu magusaisu. Või on tera-terakese haaval ka mu mõtteviis veidi muutuma hakanud.

Siiski magustoit, mille vastu leek mu südames vist eal ei kustu, on jäätis 🙂

Jäätis on esimene, mis meenub alati seoses väljendiga patutoidukord. Seega polnud vaja pikalt mõelda, kui sain ükspäev ootamatu võimaluse minna end veidi "tuulutama". Võtsin kohe suuna La Dolce Vitasse. See on koht, kus minu meelest pakutakse Tartu maailma parimat Itaalia kööki, aga ühtlasi ka Tartu maailma parimaid jäätisega magustoite. Ja sel päeval nautisin neid mõlemaid. Sealsed vahukoore ja paljude lisanditega jäätiseportsud oleks piisavad ka eraldi toidukorrana – aga mitte minu kaliibriga kaalulangetajale oma patutoidukorral. Kusjuures olles üks neist, kellele väljend patutoidukord väga ei istu, siis SEE toidukord oli tõesti iga nurga alt võttes patune 🙂 Ühtlasi aga aitas see kummalisel kombel peale järjekordset järgnenud patukahetsust panna mind veidi kogu oma toitumise ja sellesse suhtumise üle järgi mõtlema ja teatud asjaoludes selgusele jõudma.

Arvestades oma magusaarmastust teadsin Fitlap-iga alustades, et magusaisuga võitlemine saab mulle olema üheks raskemaks proovikiviks. Seega olin veendunud, et ilma selle steviata, millest kuulsin siin esimest korda, ma kuidagi hakkama ei saa. Suhtun suhkruasendajatesse teatud reserveeringuga ja sai tehtud ikka jupp uurimistööd, kuni lõpuks söandasin endale paki steviat ära osta. Ma arvan, et kaalulangetuse ajal, vähestes kogustes suhkruasendajana kasutades on ta täiesti omal kohal ning aitas ka minul teatud rasketest momentidest üle saada. Samas olen seisukohal, et pikaajaliselt ma seda tarbida ei soovi. Nüüd, kus ma olen veidi tundma õppinud oma keha ja kogenud, mida pakub mitmekesine toitumine ning tean, kui palju ma hetkel suudan ning palju ma tulevikus võiksin suuta end liigutada ja ka seda, kui sageli mind magusaisud reaalselt kimbutavad, usun, et võiksin proovida taas ilma suhkruasendajata toime tulla. Arvestades, et olen kolme kuu jooksul ära kasutanud ainult poole kilosest pakist, pean tõdeda, et ilmselt oleksin ka algusest peale ilma selleta hakkama saanud 🙂

Aga proovitud ta sai ja olen kogemuse võrra rikkam. Siinkohal aga pakkumine Tartu (või ükskõik kellele minu poolest, aga lähemalt on vast lihtsam järgi tulla 🙂 ) inimestele, kes tahaks enne täispaki ostmist proovida (Fitlap koostööpartneri Pireti käest ostetud) steviat – minul on pool pakki esimesele soovijale niisama ära anda:


Šokolaaditahvlit ma ilmselgelt vastutasuks ei soovi 🙂 – tulge lihtsalt ja viige minema!
Kui soovid, palun kirjuta mulle fb postkasti https://www.facebook.com/car.rac.923

Magusat laupäeva!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Carmen Rac
46321 lugemist / 50 fänni
Minust

Olen Fitlapi abil langetanud 14 kg ja alates 2016.a. augustist katsun tulemust hoida - olen kaalu säilitaja.The story continues :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Sest olles end kurssi viinud selle toitumiskava koostamise põhimõtetega, olen kindel, et toidulaud on mitmekesine, tervislik ja maitsev. Paar korda nädalas aja võtmine päevamenüüde ülevaatamiseks säästab energiat igapäevase peamurdmise arvelt, mida küll nüüd süüa teha. Ning kui toidukorrad läbi mõeldud, kulub poeski söögile veidi vähem, ära jäävad ka impulsiivsed ostud. Rääkimata imelisest asenduste ja retseptide vahetamise süsteemist ning sellest, et Fitlapi abil olen saanud elu parimasse vormi.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva