Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mida oskab 1-aastane?

Ma ei jõua (nii) pikalt kirjutada (kui tahaks), aga kuna 10.augustil 2016 leidsin, et Fitlapi abiga selleks ajaks saavutatud kaal on sobiv, et seda säilitama asuda, panen ikka täna ka märgi maha.

Tahtsin lihtsalt seda öelda, et kuigi vahepeal juba kahtlesin, kas pean enda eesmärgile – kaaluda ei kriipsugi rohkem kui aasta tagasi) – alla vanduma, siis tänase seisuga on kõik täpselt nii kui peab. Kuna üks number räägib rohkem kui tuhat sõna 🙂 siis olgu need siin toodud:

08.08.16 säilitamise algus 72,4
05.09.16 (1 kuu säilitamist) kaal 70,5
10.10.16 (2 kuud) kaal 69,6
12.11.16 (3 kuud) kaal 68,9
20.01.17 (5 kuud) kaal 68,7
11.05.17 (9 kuud) kaal 70,1
12.07.17 (11 kuud) kaal 72,8
10.08.17 1 aasta säilitamist kaal 71

Hurraa!

Aga kas tähelepanelikud lugejad panid tähele üht eksitust, mida ise märkasin oma vana tabelit siia kopeerides – säilitamist olen alustanud hoopis juba 08.augustil 😀 Seega vaatasin igaks juhuks oma märkmed üle, kuid seis on endine – algnumbri ma seljatasin, sest üleeile oli kaalunumbriks 71,4

Ma arvan, et võin rahul olla. Jah, kõigi aegade madalaimast kaalust, mis siin vahepeal virvendas, olen paar kilo raskem, aga see aasta ongi olnud üks õppimise, katsetamise ja analüüsimise aasta. Nagu olen varem öelnud, olen õnneks vaba KUUE ahvatlusest. Küll aga meeldiks mulle number 70,… 😀 (Igaühele oma, eksole)
Seega jätkan natuke veel mõni nädal tagasi alustatud langetuskoguste söömist. Sellega seoses olen hämmingus viimase kahe nädala osas. Peale üht puhkusenädalat, kus sai söödud ehk ebakorrapärasemalt, kui oleksin võinud… Olen olnud peaaegu juba kaks nädalat täielikult kavas (selle all pean silmas 100% kavakoguseid koos ühe patutoidukorraga nädalas). Samas sain jällegi seejuures teha teatud tähelepanekuid – nimelt kaal langes, nagu ikka langetamissessiooni alustades, veidi üle kilo ja siis jäi seisma. Tõusis lausa, kuigi olin ikka üsna vähe söönud (minu jaoks on langetuskogused vähe 🙂 Pikka juttu tegemata, jätkan praegu küll langetuskogustega, aga 10% panin siiski juurde.

(Mind häirib, et hetkel pikemalt aega pole, et põhjalikumalt kirjutada, aga teen vist selle hädise postituse ikka lõpuni)

Mul on küll see eripära sisse viidud (juba säilitamise ajal), et söön ka trennivabal päeval neli täiskogust. Minu jaoks on nii lihtsam ja kaloreid igatpidi üle arvestades tundub, et nii on minu jaoks õige. Ma ei usu, et need 1-2 kilo, mis aeg-ajalt juurde hiilivad ja siis jälle tagasi tõmbavad, sellega seotud oleks. Pigem patustamisega, mida ehk vahepeal endale liiga palju lubasin. Huvitav, et viimastel nädalatel on eriti lihtne olnud kavas püsida. No mind lihtsalt väga motiveeris soov 1 aasta säilitamise lõpus ilusat numbrit näha. Loodan, et suudan ikka edaspidigi "rajal" püsida.

Olge tublid ja aitäh, kes minu blogi ka siit neil päevil üles leidis 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse