137748 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mida oskab 1-aastane?


Ma ei jõua (nii) pikalt kirjutada (kui tahaks), aga kuna 10.augustil 2016 leidsin, et Fitlapi abiga selleks ajaks saavutatud kaal on sobiv, et seda säilitama asuda, panen ikka täna ka märgi maha.

Tahtsin lihtsalt seda öelda, et kuigi vahepeal juba kahtlesin, kas pean enda eesmärgile – kaaluda ei kriipsugi rohkem kui aasta tagasi) – alla vanduma, siis tänase seisuga on kõik täpselt nii kui peab. Kuna üks number räägib rohkem kui tuhat sõna 🙂 siis olgu need siin toodud:

08.08.16 säilitamise algus 72,4
05.09.16 (1 kuu säilitamist) kaal 70,5
10.10.16 (2 kuud) kaal 69,6
12.11.16 (3 kuud) kaal 68,9
20.01.17 (5 kuud) kaal 68,7
11.05.17 (9 kuud) kaal 70,1
12.07.17 (11 kuud) kaal 72,8
10.08.17 1 aasta säilitamist kaal 71

Hurraa!

Aga kas tähelepanelikud lugejad panid tähele üht eksitust, mida ise märkasin oma vana tabelit siia kopeerides – säilitamist olen alustanud hoopis juba 08.augustil 😀 Seega vaatasin igaks juhuks oma märkmed üle, kuid seis on endine – algnumbri ma seljatasin, sest üleeile oli kaalunumbriks 71,4

Ma arvan, et võin rahul olla. Jah, kõigi aegade madalaimast kaalust, mis siin vahepeal virvendas, olen paar kilo raskem, aga see aasta ongi olnud üks õppimise, katsetamise ja analüüsimise aasta. Nagu olen varem öelnud, olen õnneks vaba KUUE ahvatlusest. Küll aga meeldiks mulle number 70,… 😀 (Igaühele oma, eksole)
Seega jätkan natuke veel mõni nädal tagasi alustatud langetuskoguste söömist. Sellega seoses olen hämmingus viimase kahe nädala osas. Peale üht puhkusenädalat, kus sai söödud ehk ebakorrapärasemalt, kui oleksin võinud… Olen olnud peaaegu juba kaks nädalat täielikult kavas (selle all pean silmas 100% kavakoguseid koos ühe patutoidukorraga nädalas). Samas sain jällegi seejuures teha teatud tähelepanekuid – nimelt kaal langes, nagu ikka langetamissessiooni alustades, veidi üle kilo ja siis jäi seisma. Tõusis lausa, kuigi olin ikka üsna vähe söönud (minu jaoks on langetuskogused vähe 🙂 Pikka juttu tegemata, jätkan praegu küll langetuskogustega, aga 10% panin siiski juurde.

(Mind häirib, et hetkel pikemalt aega pole, et põhjalikumalt kirjutada, aga teen vist selle hädise postituse ikka lõpuni)

Mul on küll see eripära sisse viidud (juba säilitamise ajal), et söön ka trennivabal päeval neli täiskogust. Minu jaoks on nii lihtsam ja kaloreid igatpidi üle arvestades tundub, et nii on minu jaoks õige. Ma ei usu, et need 1-2 kilo, mis aeg-ajalt juurde hiilivad ja siis jälle tagasi tõmbavad, sellega seotud oleks. Pigem patustamisega, mida ehk vahepeal endale liiga palju lubasin. Huvitav, et viimastel nädalatel on eriti lihtne olnud kavas püsida. No mind lihtsalt väga motiveeris soov 1 aasta säilitamise lõpus ilusat numbrit näha. Loodan, et suudan ikka edaspidigi "rajal" püsida.

Olge tublid ja aitäh, kes minu blogi ka siit neil päevil üles leidis 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Carmen Rac
46344 lugemist / 50 fänni
Minust

Olen Fitlapi abil langetanud 14 kg ja alates 2016.a. augustist katsun tulemust hoida - olen kaalu säilitaja.The story continues :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Sest olles end kurssi viinud selle toitumiskava koostamise põhimõtetega, olen kindel, et toidulaud on mitmekesine, tervislik ja maitsev. Paar korda nädalas aja võtmine päevamenüüde ülevaatamiseks säästab energiat igapäevase peamurdmise arvelt, mida küll nüüd süüa teha. Ning kui toidukorrad läbi mõeldud, kulub poeski söögile veidi vähem, ära jäävad ka impulsiivsed ostud. Rääkimata imelisest asenduste ja retseptide vahetamise süsteemist ning sellest, et Fitlapi abil olen saanud elu parimasse vormi.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva