Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Jooksuriided sügisel-talvel

…Üldse ei ole aega! 🙂

 

Tahtsin avada väikse arutelu/nõuannete rubriigi, kuidas valmistuda sügis-talviseks jooksuhooajaks? Mõtlesin, et tasahilju tahaks jooksmist ka talvel jätkata (ehk 1-2, mitte 3-4 korda nädalas), aga mida riietuse osas varuma peaks?

Hetkel ma tean enda kohta, et umbes 15 kraadi on see piir, kui (ilma suurema tuuleta ja vihmata ilma korral) tunnen end hästi lühikese varrukaga jooksusärgi ja ülepõlve pükstega. Jahedama temperatuuri korral peab vähemalt varrukas pikk olema, järgmisena ka püksid.
Hetke varustuses on veel olemas kilevest (aitab hästi tuule korral) ja pikkade varrukatega õhuke jooksujakk (veekindel, saab õrna vihmaga joosta)

Aga millal ja milliseid kihte veel lisama peaks hakkama? Kas talvel joostakse kahe paari pükstega? Alumine mingi pikk pesu, pealmine – ?? Ja ülespoole, mida sinna plaanida?

🙂 Ilmselgelt on küsimused veidi tobedad, kuid ma pole seni talvisel ajal välispordiga kohe üldse tegelenud 🙂 (Igasugune suusatamine ja uisutamine, peale kooliaega, kaasa arvatud ehk on puudunud mu elust)

Ja tean, et jalatsid on veel eraldi teema, kuid seda hetkel ei haaraks, sest kõigest ka ju korraga ei jõua.

… Võibolla ma otsustan ringi ja olenevalt ilmadest, talvel välja ei kipugi. Jõusaali pääsmed on tavaklubi omadest ju ka soodsamad ja jooksulindid asuvad ju sellel poolel. Muidu… (kui juba tulin, peaks ikka 2000 tähemärki täis lobisema 🙂 olen kuu aja jooksul (enda kohta) üsna usinalt erinevates rühmatrennides käinud. Nagu siingi mainisin, võitsin Myfitnessi kuupääsme ja mõnusasse kasutusse ta ka läks. Kolmapäeval saab see küll ühele poole ja ühes sellega mõneks ajaks ilmselt ka minu klubikülastused, aga igal juhul sain üsna palju erinevatest trennidest aimu ja ettekujutuse, millistesse soovi ja võimaluse korral tulevikus veel minna võiksin.

Suure klubituhina arvelt on natuke ka jooksutreeningud kannatanud, endalegi üllatuseks tunnen jooksmisest puudust, kui juba 3-4-päevane vahe jääb. Ma poleks kunagi osanud sellist tunnet ette kujutada 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse