120275 kasutajat 505 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jooksuriided sügisel-talvel


…Üldse ei ole aega! 🙂

 

Tahtsin avada väikse arutelu/nõuannete rubriigi, kuidas valmistuda sügis-talviseks jooksuhooajaks? Mõtlesin, et tasahilju tahaks jooksmist ka talvel jätkata (ehk 1-2, mitte 3-4 korda nädalas), aga mida riietuse osas varuma peaks?

Hetkel ma tean enda kohta, et umbes 15 kraadi on see piir, kui (ilma suurema tuuleta ja vihmata ilma korral) tunnen end hästi lühikese varrukaga jooksusärgi ja ülepõlve pükstega. Jahedama temperatuuri korral peab vähemalt varrukas pikk olema, järgmisena ka püksid.
Hetke varustuses on veel olemas kilevest (aitab hästi tuule korral) ja pikkade varrukatega õhuke jooksujakk (veekindel, saab õrna vihmaga joosta)

Aga millal ja milliseid kihte veel lisama peaks hakkama? Kas talvel joostakse kahe paari pükstega? Alumine mingi pikk pesu, pealmine – ?? Ja ülespoole, mida sinna plaanida?

🙂 Ilmselgelt on küsimused veidi tobedad, kuid ma pole seni talvisel ajal välispordiga kohe üldse tegelenud 🙂 (Igasugune suusatamine ja uisutamine, peale kooliaega, kaasa arvatud ehk on puudunud mu elust)

Ja tean, et jalatsid on veel eraldi teema, kuid seda hetkel ei haaraks, sest kõigest ka ju korraga ei jõua.

… Võibolla ma otsustan ringi ja olenevalt ilmadest, talvel välja ei kipugi. Jõusaali pääsmed on tavaklubi omadest ju ka soodsamad ja jooksulindid asuvad ju sellel poolel. Muidu… (kui juba tulin, peaks ikka 2000 tähemärki täis lobisema 🙂 olen kuu aja jooksul (enda kohta) üsna usinalt erinevates rühmatrennides käinud. Nagu siingi mainisin, võitsin Myfitnessi kuupääsme ja mõnusasse kasutusse ta ka läks. Kolmapäeval saab see küll ühele poole ja ühes sellega mõneks ajaks ilmselt ka minu klubikülastused, aga igal juhul sain üsna palju erinevatest trennidest aimu ja ettekujutuse, millistesse soovi ja võimaluse korral tulevikus veel minna võiksin.

Suure klubituhina arvelt on natuke ka jooksutreeningud kannatanud, endalegi üllatuseks tunnen jooksmisest puudust, kui juba 3-4-päevane vahe jääb. Ma poleks kunagi osanud sellist tunnet ette kujutada 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Carmen Rac
29910 lugemist / 38 fänni
Minust

Olen Fitlapi abil langetanud 14 kg ja alates 2016.a. augustist katsun tulemust hoida - olen kaalu säilitaja.The story continues :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Loomulikult selle imelise asenduste süsteemi tõttu - piisavalt leidlikkust ja ühestki lemmiktoidust ei pea loobuma.Ning ükskõik kus uut põnevat retsepti nähes saab peaaegu alati leida võimaluse seda Fitlap-is järgi katsetada.Lisaks kui pea tühi, ei pea iialgi mõtlema - Mida täna küll süüa teha?? Võtame lihtsalt, mis programm ette "viskab" ja mure murtud :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva