141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Eppur si muove!


Ladina keele mittevaldajana ma muidugi ei tea, kas liikumine selles lauses viitab ainult füüsilisele liikumisele või võib see tähendada ka muutumist, aga uhke ikka kasutada pealkirjas võõrapärast väljendit.

Nagu aru saate, andsin täna hommikul oma kaalule enne tema aknast alla liikumist veel ühe võimaluse ja kaalule astudes sain üle pika aja hõisata: "Ta liigub siiski!" 🙂

– 1 kg võrreldes eilsega ja tänada saab vist ainult seda asjaolu, et on loodud mehed ja naised, tänada meie igakuiseid mõnepäevaseid "vaevusi", tänu millele vähemalt üks kord kuus võib korralikult langevale kaalunumbrile kindel olla.

Aga nüüd ta igal juhul liigub ja head aega igaveseks on mul vaja öelda veel ainult 800 grammile 😉

Ilusat!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Carmen Rac
52247 lugemist / 53 fänni
Minust

Olen Fitlapi abil langetanud 14 kg ja alates 2016.a. augustist katsun tulemust hoida - olen kaalu säilitaja.The story continues :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Sest olles end kurssi viinud selle toitumiskava koostamise põhimõtetega, olen kindel, et toidulaud on mitmekesine, tervislik ja maitsev. Paar korda nädalas aja võtmine päevamenüüde ülevaatamiseks säästab energiat igapäevase peamurdmise arvelt, mida küll nüüd süüa teha. Ning kui toidukorrad läbi mõeldud, kulub poeski söögile veidi vähem, ära jäävad ka impulsiivsed ostud. Rääkimata imelisest asenduste ja retseptide vahetamise süsteemist ning sellest, et Fitlapi abil olen saanud elu parimasse vormi.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom