Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Ajastu lõpp

Njaah, tore oli, aga jäigi ehk pikaks kestma.

Minu viibimine Fitlapi Facebooki toetusgrupis nimelt. Avaldasin oma sealse konto mõnele sõbrale, et see FB tegi mul viimasel ajal trikke. Ja mitte lõbusaid ning vahvaid, vaid üsna kahtlaseid. Teatas sisselogimistest veidratest kohtadest, pärides, kas mina tegin. Ei teinud! Lõpuks oli tekitatud ka üks nendest rämpspostitustest, mida vahel näha saab – kahtlane video, kuhu hunnik sõpru tag-itud.

Vahetasin korduvalt oma parooli ning tegin ka kõik vajalikud teavitused FB keskkonnale, aga kuna kahtlane tegevus minu vale-aga-armsaks-saanud-nime all jätkus, sai tehtud fataalne samm ja vajutasin konto sulgemise nupule. Nojaa, seda me loomulikult teame, et once in the internet … aga vähemalt ei saa mu varjunimi senisest rohkem määritud. Võibolla naasen Carmen Rac II-na, aga hetkel võtangi vist tollest grupist väikse pausi.

See ei morjendagi mind niipalju, kui asjaolu, et siis ei saa ju blogisid ka kommenteerida ja kirjutistele vastata! AGA vaadates oma eelmist postitust, kust kommentaarid tekkisid, kadusid, tulid jälle tagasi ja nüüd on säilinud kuidagi osaliselt, pole see ka vist suuremat sorti kaotus 😀

Ei tea, kas see tähendab, et tekib soov jälle rohkem blogida, kui FL-is niisama pläkutamine ära jääb? 😉 Peab tunnistama, et täna plaanitust jäigi enamus kirjutamata. Annan hetkel vaid lühidalt märku, et plaan “Teen trenni iga päev aasta lõpuni” kestab kenasti, oktoobris jäi kirjeta üks päev, aga minu vabandused enda ees selleks olid täiesti pädevad ja mingit sorti liikumist ma tegin ka tol päeval.

Samuti on tulemas hambapesuharjutuste postitus, ma ei saa teid ju sellest ilma jätta.

Seniks aga taas väike piilunurk

*Kui nii harva käia, tuleb ju ennast teile üle vaatamiseks ikka välja panna
**Vabandan scenery pärast.. Vaatan ise sageli muigega sotsiaalmeediasse postitatud vetsupilte, aga hetkel polnud ka paremat võtta
***Tuleb vist iga kord uus pilt panna niikaua, kuni Maire lihastrenni taasalustamisest raporteerib 😉

-> Helenile: pildid ikka samal hetkel järjest tehtud, vallatlesin lihtsalt kollaažiäpiga veidi 🙂

-> Maire: haahaa, juba tehtud või?



Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod