143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mandlioperatsioonist 6.päev Kama, armastan sind!


Kirjutan siis elust peale mandlioperatsiooni. Täna vôtsin jälle 6.mandlioperatsiooni päeval  fitlapi lahti. Enne oppi tegin tasuta proovipäevi ja kaal langes ilusti. Operatsiooni 3. päeval tegin niisiis pôhiliitumise ära, et siis kuidagi nagu turvalisem tunne, mis siis, et midagi veel süüa ei saa:) Nagu teada, olemine ikka peale oppi selline väsinud ja sôin neli päeva  ausalt öeldes pudinguid ja jäätist. Ning loomulikult valuvaigisteid ja antibiootikumi ja ühte rohtu veel.  Oli küll üsna läila  olemine sellest pudingist ja vahepeal proovisin mingeid juhuslikke asju süüa, mis käeulatuses olid, näiteks keedetud kartulit ja muna. Kaal jäi samaks, ei läinud ei alla ega tulnud ka juurde (olen rahul). Eks pärast oppi ju ei liigu eriti üldse, eriti ei tohi rahmeldada, ning siis see koorejäätis muidugi oli üsna hea esimestel päevadel. Ja Maxima puding.  Sellist energiat mul polnud, et oleks jaksanud näiteks blenderit kasutada vms. Kuid nüüd siis vôtsin ennast kokku. Tubli mina.

Aga tänane nägigi siis välja hoopis selline. Läks väga hästi, oli kuidagi kurgule hea ja usun, et teen homme samuti.

Hommikusöögiks valisin 'Muna singi ja puuviljaga'. Keetsin munad ja need olid minu haigele kurgule head, muidugi pidin külmalt neid sööma ja jaheda vee lonksudega alla transportima. Sôin banaani. Singikoguse asendasin lôhega ja jätsin paremaid aegu ootama. Jôin kruusi külma kohvi. 

Lôunaks valisin 'Grillitud liha puuviljasalatiga'. Sealt retseptist valisin omale lôhe liha asemel ja jälle banaani. Lisasin veidi lôhekogust hommikusöögiretseptist. Lôhe, üleüldse kala, on sellise konsistentsiga, et seda närima ei pea, haigele kurgule sobilik. Loomulikult ei tohi seal sees olla luid. Samuti banaan.

Ôhtusöögiks valisin 'Kama' ja see on mu päeva parim kogemus. Kama sobib paranevale kurgule ikka ülihästi. Mandliopijärgne supertoit. Oleksin enne teadnud (kui keegi oleks soovitanud), oleksin kohe teisel päeval seda külmana joonud. Selle asemel, et pudinguid ahmida.

Hilisôhtusöögiks jtuleb vist jälle "Kama". Tegelikult pean veel otsustama. On ka vôimalus vôtta keefirikokteili banaaniga jälle. Aga seal peab rohkem neelama, vedelikukogus suurem. Pean otsustama. Arvan, et vôtan jälle kama:)

 

 
Anu Carlsson
296 lugemist


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom