Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Kui väga ma tahan trennis käia

Tundsin, et oleks õige aeg jagada minu trennis käimise telgitaguseid.

Me ei ela tegelikult Tartus, vaid hoopiski Kirepis, siit Tartusse on kuskil 35km. Meil Keioga on üks auto, hetkel pole me näinud vajadust teise auto järele, sest Keio käib vahetustega tööl, seega ala arstil käimised jms saan ilusti paigutada sellesse nädalasse, kus Keio hommikul kodus on. Ta töötab Reolas ehk pm Tartus.

Kui ma nägin, et otsiti Tervisestaari Tartusse ning 2x nädalas peab trenni käima, siis ma teadsin, et see saab omamoodi väljakutse olema, aga ma tahtsin seda niiiiii väga.

Kui Keio on hommikuses vahetuses, siis on lihtne. Ta jõuab kuskil 16 ajal koju ning siis saan mina rahulikult auto võtta, Cecilia temaga koju jätta ja trenni minna. Veidi keerulisem on siis, kui Keio on õhtuses vahetuses. Muidu saaks trennid panna hommikupoole, EMSi vähemalt, aga jumpis ma tahan käia ühel nädalal kolmapäeval 18.00 ning teisel neljapäeval 17.30. See on nüüd keeruline osa – kuidas saada linna, kes saab Cessut hoida jms. EMSi olen ma Cessu küll kaasa võtnud, aga jumpi pigem mitte. : D

Esimesel trenninädalal oli Keiol puhkus, siis oli lihtne. Aga edasi juba mitte nii väga. Esimene jump, kui Keio oli õhtuses, siis läksin trenni nii, et viisin Keio 16ks tööle, siis läksime Cessuga linna, käisime poes ning siis viisin Cessu Keio õe Janely juurde. Peale jumpi jälle võtsin Cessuka, sõitsime koju, ajasime omi asju ning siis öösel pakkisin ilusti tuduva Cessu hälli ja läksime öösel kella 1ks issile järele. : D Õnneks Cessu nii super magaja öösel, et pm võiks ta kõrval trummi mängida ja teda hüpitada ka ning ta magaks rahus edasi. : D

See nädal oli jälle Keio õhtuses vahetuses ning pidin vaatama, kuidas nende trennidega saan. Teisipäeval vedas, sest mul issi läks Tartusse sel päeval ning sain temaga minna ja ta jalutas Cessuga samal ajal, kui ma trennis olin. : D Eile oli jump, siis oli jälle korralik majandamine. : D Mul venna saab tööpäev 15.30 läbi ja ta läks maale. Me jääme täpselt tee peale talle. Ta võttis meid siis peale, sõitsime maale, vend jäi sinna. Mina võtsin tema auto, tulin Cessuga linna, viisin ta Keio ema juurde ja läksin ise trenni. Pärast sõitsin maale, viisin vennale auto ja ta tuli meie juurde ööseks, et siis hommikul siit tööle tulla. 

Meil on maja ees bussipeatus ka, nii et ilmselt millalgi võtan selle retke ka ette, et tulen bussiga koju vms. : D

Tundub küll ehk tüütu selline planeerimine ja majandamine, aga see kõik on seda väärt. Minu jaoks pole mingi probleem leida see viis, kuidas ma trenni saaksin. Trenn annab mulle just selle vajaliku motivatsiooni, mis vahepeal muidu alla vajuma hakkaks.

xoxo

CärolKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod