Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Fitlapi toidud peolaual

Te isegi ei oska ilmselt ette kujutada kui palju kordi ma sel nädalal olen blogi avanud ning tahtnud kirjutada, aga ikka pole selleks aega leidnud. Kuidagi kiire nädal on olnud, kuigi trenni osas olen laiselnud nagu porikärbes.

Nädala alguses ma juba teadsin, et 100% kavas see nädal püsida ei õnnestu, sest meil oli plaanis pühapäeval välja sööma minna. Laupäeval käisid külalised ka. Tegelikult olin juba preili viiendal minisünnal otsustanud, et kuuenda minisünna puhul kutsume pered külla ning lauale saab rohkem Fitlapi toitu kui ainult kook. Õige päev oli kolmapäeval ning siis käisid Keio vanemad külas. Neile pakkusin taevalikku šokolaadikooki, mida tegin enda järgi 4x koguse. Ise sõin ühe tükikese hiliseks õhtusöögiks. Tuleb tunnistada, et see on kook, mida mina võiks süüa. Ma ei ole muidu magusa ega kookide “sõber”, nagu Keiogi, aga selle koogi osas just nõustusimegi, et seda on hea süüa, kui magusaid asju ei armasta. Ta on täpselt parajalt magus ja “mitte magus” samal ajal. : D 

Nädala alguses vaikselt vaatasin valmis, milliseid toite teha laupäevaks. Otsustasin teha kahte salatit ning kolme erinevat snäkki. Külalisi tuli oodatust vähem ning seega ei tahtnud üle pingutada. 

Tehtud sai rosoljet (10x kogus), kartulisalatit kanasingiga (7x), lavaširullid kanasingiga (5x), singirullid toorjuustu ja rukolaga (5x) ning juustukrõps soolalõhega (5x). Ise otsustasin süüa rosoljet, tegin seda endale eraldi koguse ning hiliseks õhtusöögiks valisin endale juustukrõpsud soolalõhega. Patustasin selles osas, et proovisin ühe singirulli ning samuti lavaširulli. Muidu suutsin ilusti süüa ainult neid toite, mille endale eraldi koguse tegin. Kõht oli täis, nii et polnudki kiusatust veel laualt muud noppida.

 

 

 

 

 

 

Enda koguse eraldasin pulgaga. : D : D

 

Kui kõhud olid ilusti punni söödud, siis õhtu lõpetasime tünnisaunaga. Polnud seda nii kaua kütnud, et nii hea vaheldus oli, ilm oli ka selline jahedam juba, et mõnus oli seal istuda. Võtsin tünni veel karbiga kirsstomateid kaasa. Ideaalne!

 

xoxo

CärolKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod