137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nr 2 – kokkamine vs töö


Heiehei,

käes on teine päev. Alustangi eilse päeva kokkuvõttega.

Püsisin toitumiskavaga päris hästi joonel, mõned grammid siia-sinna. Lisaks põhilisele neljale toidukorrale, võtsin tööle kaasa ka nn vabavara. Nii ei läinud toidukordade vahel kõht ulme tühjaks, aga tühjaks ikkagi…Täna varusin juba rohkem kaasa. Suurimaks õnnestumiseks pean eilsest seda, et ei haaranud kolleegi kaetud sünnipäevalaualt mitte kooki vaid maasikaid. Ja see on minu puhul väga suur saavutus, sest ma JUMALDAN kooke ja torte. Peale maasikate rohkem patustamist ei tulnudki, kuigi võimalusi oli mitmeid. Eilne liikumine oli pigem kerge, sest olen veel pühade ajal tehtud suplusest haige. Sõitsin rattaga tööle; millega kogusin kilomeetreid u. 16km; lõunapausi ajal tegin kardiosaalis jooksulindil 40min tempokat uphill kõndi; õhtul rühmatreening.

Tänane ehk teine päev hakkas mul aga hoopis teise rütmiga kui tavaliselt. Olin äratuskella sujuvalt kinni pannud ja magasin sisse. Esimene mõte oli kohe, et mida ma küll jõuaks süüa teha?! Teadsin, et mul on kapis olemas äärmiselt maitsev kuid suhkrune müsli. Hea lihtne ja kiire variant. Siis mõtlesin aga ümber ja tegin täpselt selle hommikusöögi, mis kavas oli –  täidetud munad. Teadsin, et jään tänu sellele tööle hiljaks, aga kuna ma olen tavaliselt pigem varem kohal, siis eriti ei põdenud. Munad kiirelt keema, riidesse, asjad kokku. Kodus ma sööma ei hakanud, vaid pakkisin kogu oma moona kaasa.Tööle jõudes oli täidetud munadest saanud rattasõidu jooksul munapuder, aga tühjale kõhule polnud vahet smiley. Vaatamata sellele, et hommik oli jube rahmeldamine, on mul ülihea meel siia kirjutada, et juba hommikusöögiga pange ei pannud. Jess! Ja tööle hilinesin ainult 6 min.

Ja nüüd edasi, et homme saaks ka hea ja uhke tundega siia kirjutada!

PS! Olen märganud päris mitut blogijat, kes samuti eile oma kavaga algust tegid. Koos lõpuka võiduni! wink

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Bret
2944 lugemist / 2 fänni
Minust

Noor, aktiivne ja hea isuga. Magusa koha pealt ehk liigagi hea isuga...Siit blogist saad lugeda minu kogemusi, kuidas katsetan Fitlapi toitumiskava.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap.ee retseptivalik on uskumatult lai ja seejuures ka väga maitsev. Kindla toitumiskavaga säästan rohkem aega, kuna ei pea enam mõtlema, mida süüa teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom