Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

-11

Mul läks juba paremini! 🙂

Kui eilses blogipostituses kirjutasin, kuidas teisipäevane toitumine nihu läks ja kõik oli pahapahapaha, siis tänases võin ennast hoopis kiita. Pidasin ilusti toitumiskavast kinni, minimaalsete kõrvalpõigetega. Isusid taltsutasin vabavara söömisega. Näiteks ostsin endale Rimi crispy porgandeid, mis nüüd vist leiavad tee minu ostukorvi tihedamini. Tõesti crispyd ja natuke magusad ka. Lisaks porganditele sõin veel vabavarast kirsstomateid. Kirsstomatite hind on hetkel küll veidi krõbe, aga maitses ei pidanud pettuma. Võtsin Eesti omad ja täitsa tomatised 🙂

Kuna täna on mul hästi kiire päev ja palju toimetusi, siis tegin eile kõik toidud valmis. Hommik algas riisijahust banaanipannkookidega. Teen neid alati 2 kogust korraga ja muffinivormides. Lõunaks tortillal pitsa+ vabavarast salat ja magustoiduna HÕ söögikorra profeel kohupiimakreem. Enne trenne söön ära teise HÕ söögikorra profeel kohupiima ja porgandit. Õhtusöögi söön täna kinos, kuhu pärast trenni kiirelt jooksen. Õhtusöögiks söön teise koguse pannkooke ära. Lisaks HÕ söögikorrast pärit õuna. Päris keeruline…

Lisaks joon päeva peale pärs palju vett, seda siis niisama, mulliga ja teena. Tööl ongi kujunenud rütm, et enne lõunat teen veel ühe teepausi. Hetkel joon ühte Teekanne ingveri-apelsini teed, mis sobib sügisesse väga hästi.

Trennina on täna plaanis kardio. Umbes 20 min jõusaalis "trepmasinal" treppe ja siis 55' Bosu rühmatreening. Pärast trenni pean kinno jooksma. Reaalselt jooksma, sest mul on ülivähe aega sinna jõudmiseks. Õnneks lohutab mind see, et alguses on nagunii reklaamid. Tavaliselt on meil elukaaslasega kombeks kinos popkorni ajal kaalukomme nosida. Mulle meeldivad need erinevate katetega pähklid isegi rohkem. Täna pole mul plaanis neid võtta, aga kui elukaaslane võtab, siis mõne kommi tema kotist ikka endale luban. Filmiks valisime "It", mis peaks olema õudus/thriller. Ja kui lõpuks koju jõuan, siis hakkan homseks toite valmistama. Homseks on mul üks lõunasöök ka planeeritud, proovin seal võimalikult korralik olla 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi sĂĽĂĽa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod