Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

nüüd tammun paigal

Selline tunne on, et tahtejõu jätsin eelmisesse aastasse. Need sokolaadid, mis jõuludeks sain, on mind kutsuma hakanud ja ma murdusin lõpuks. Lohutan end sellega, et kui kodust on kõik otsas jälle, siis juurde ma ise ei osta neid (ainult jäätis on selline asi, mida ma vahepeal ikka olen ostnud, aga seda ka mitte liiga tihti, nii korra kuus ja saab täitsa nädala lubatud patukaks panna). Siiski-siiski söön ma sokolaadi vähem, kui isu oleks. Tihti on lihtsalt jäänud kahe toidukorra vahele liiga suur aeg ja siis tekivad igasugused mõtted ja söömisega väheneb isu tunduvalt. Mul on endasse usku, et ülejärgmise nädalaga see isu ka kaob, sest tegelikult praegu on nii hullumeelne periood veel töö ja kooliga, aga selle kuu lõpuga see periood ka lõppeb ja tihti just nendel perioodidel on rohkelt väsimust ja käsi tõuseb ka sokolaadi poole kiiremini. Järgmise nädala lõpus hakkan jälle ka jõusaalis käima, praegu ma tunnen, et ei ole veel valmis, sest eile õhtul natuke valutasin veel oma endist hammast. Mul pole kahtlustki, et kui jälle algab jõusaalihullus, on igasugustel kavavälistel tegevustel raskem tekkida, sest aasta lõpus oli ka nii. Lihtsalt ma pean jõusaalis niiiii palju vaeva nägema ja siis pärast poes käies on küll tunne, et tahaks seda ja toda jne, aga ma olen suutnud ennast ikkagi poest nii välja vedada, et vaid nimekirjas olevad asjad ostan ning kodus juba süües lähebki isu ära. Eemale hoiab siis mind lihtsalt see, et kui ma isegi vaatan kommileti poole, siis ma mõtlen kohe sellele, et kogu see hull vaev ja töö muutub tühiseks, kui ma nüüd sokolaadile ja kommidele alistun. Muidugi aasta lõpus ma küpsetasin korra kahe nädala tagant ka mingisuguse koogi. See aitas ka hästi. Ma isegi mõtlesin, et kui külmkapp tühjemaks saab, siis küpsetan jälle midagi. Ma veel pole päris otsustanud, praegu valik kahe asja vahel. Õh ja järgmise nädala kiire-kiirega ootab mind ees kolm või neli päeva, kus ma saan kavas olla maksimaalselt 2 toidukorda päeva jooksul. Hirm on suur, et kaalu tuleb juurde hoopis, sest nende kolme-nelja päeva pärast on mu motivatsioon ka hetkel nullilähedane. Aga eks näis, võib-olla suudan end kokku võtta ja mõistlikuse piires püsida. 

Olenemata ilgest sokolaadiõpgimisest (tegelt nii hull ka ei ole, sest ma sain jõuludeks neli sokolaadi ja mul on nendest veel 2,5 alles ning kogu see 1,5 ei ole sel nädalal söödu, vaid see on jõuludest selle nädalani tehtud töö) olen seisnud kaaluga paigal. Vähemalt pole juurde võtnud!!! Kurb muidugi, et 1,5 nädalat on kaal täpselt sama olnud. aga eks ole see saavutus omatte. Ja tegelikult ma tean ka seda, et ma olen nüüd lõpuks jõudnud täiesti normaalkaalu, mul oleks tagasi ülekaalu saamiseks vaja koguda 6,5 kg tagasi ning ka see võib olla põhjus, miks viimased ca 2 kg mul motivatsiooni ei ole. Samas peeglist vaadates ma pole veel rahul ja seetõttu tahaksin need 2 kg veel minna, aga kindlasti ka trenn vormib need kehaosad kenamaks. Ja ikka mõtlen iga päev, et umbes täpselt aasta tagasi (paar päeva siia-sinna) ma kaalusin 9 kg rohkem kui täna. ma sain hakkama 9 kg-ga ja ma ei saa nüüd 2-ga??Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod