137794 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sport ja toit käsikäes


Mõned minu blogi lugejatest teavad, et olen üks igavene hull trennimutt 🙂 Või noh, mitte väga hull. Viimasel ajal on jäänud ikkagi üks trenn päevas, aga see on siis korralik. Umbes 14 km jooksu või 35km rattasõitu – vahel on kilomeetreid rohkem, aga vähem harva. Näiteks olen ma täna jooksnud 14,3km, mis teeb 25 000 sammu, kalorikulu hetkel (kell 19:30) 2200 kcal. Mõtlesin veel kõndima minna, aga siis otsistasin, et las jääb….. Mitte, et ma poleks jaksanud, aga ma kardan koguaeg, et mu miinuskalaoraaž muutub liiga suureks. 

Olen jätkuvalt kaalulangetus režiimil, aga söön, nagu ikka, +10% kaloraaži järgi. Kaal on püsinud viimane pool aastat 51,5-52,5 peal. Seoses kroonilise haigusege tehtud vereanalüüsist selgus, et veri on täiesti korras ehk siis midagi ei ole üle, midagi ei ole puudu. See on muuseas väga oluline fakt, kuna võtan igapäevaselt 13 tabletti ehk siis olen tegelikult otsast otsani keemiat täis. Usun, et ilus verepilt on otseselt seotud Fitlapiga. Olen olnud siin 1aasta ja 7 kuud. Muidugi on olnud igasuguseid perioode, näiteks jõulude ajal, kui kava jälgimine ei olnud primaarne, kuid põhijoontes olen ikkagi kavas olnud. Ümberringi olevad inimesed muudkui teevad ristküsitlusi, et kas mul juba kõrini ei ole sellest söögi kaalumisest ja siis avaldatakse arvamust, kuidas minusugusel ei ole vaja mingisugust kava jälgida jne. Ma ei tea muidugi, mis see "minusugune" on… Aga mulle Fitlap sobib. See on mu vaimsele tervisele väga palju juurde andnud ja mitte ainult. Olen ka füüsiliselt elu parimas vormis – ma ei usu, et ma kunagi üleüldse oleksin võinud uskuda, et jaksan joosta 14 km järjest….

Aga. On üks aga, mis mind koguaeg painab. See pikaajaline miinuskaloraaž…. Mõtlen, et kas see on jätkusuutlik ja mida see minu kehaga teha võib? Keha ja hingega tegelikult, sest kui üks on katki, on teine ka rivist väljas…. Olen proovinud +20% süüa ja ühe nädala olen proovinud säilitaja koguseid süüa, aga mulle ei mahu sisse. See 20% lihtsalt jääb üle ja läheb bioprügisse, sest see ei mahu mulle sisse. Kuigi ma saan mõistusega aru, et ma ei saa ju ülejäänud elu süüa miinukaloraažiga. Näen lahendusena suurema rasvasisaldusega toiduainete kasutamist, aga kuidagi… hirm on 🙁 On turvaline võtta oma 10% hapukoor, 15% juust ja 4% sink… Sissekäidud rada. Kaal ei tõuse ja ei lange, püsib minu jaoks olulises vahemikus. Aga ikkagi – mida võib see mulle teha, kui olen pikka aega miinuskaloraažil? Selge on see, et mu keha hoiab varusid kinni, sest vaatamata miinuskaloraažile ja suhteliselt korralikule kavas püsimisele (näiteks juulis kolm punast päeva) mu kaal ei lange. See on kohe esimene ohumärk. Järelikult mu keha hoiab seda, mida saab hoida. Mõtlen, et kui jooksen hommikul 14km ja söön päeva jooksul napid 1400 kcal, siis pikas perspektiivis võib see mulle jama kaela tuua… Või ei ole nii? Ei tasu üle mõelda? 

Kuidas teie lahendaksite olukorra? Sööksite rohkem? Paneks säilitajaks ja kasutaks rasvasemaid toiduaineid? Olen mõnikord söönud (kui olen jooksnud 14km) ühe pooliku söögikorra juurde… On see lahendus? Kuidas leida see õige ja optimaalne tasakaal? Niimoodi, et hing oleks rahul ja keha terve? Fitlap on üles ehitatud diivani peal vedelemise põhjal või 15 minutiliste trennide peale….aga kui jooksed päevas 1 tunni ja 45 minutit ehk 14km …. Kuidas siis käituda?

Mõnusat suve jätku! Ja ikka liikumises, eksole 🙂

E.L.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Ennike
33917 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen naine (38a), mis pole sellises keskkonnas eriline vahemärkus, sest üldmulje ongi väga naisterohke. Igasuguste keskmiste ja kehmassiindeksite ja muu statistika järgi olen normaalkaalus, kuid minu enda arvates on mul mõned kilod ikka üleliia, kuid ka see ei ole mingi eriline näitaja naiste seas. Ma isiklikult ei tunne ühtegi naist, kes oleks oma kehaga lõpuni rahul. Hetkel olen 163cm pikk ja kaalun 50,5kg. Mul on lapsed, kes on mulle ainult ja ainult suureks rõõmuks. Ma ei osta kunagi poest poolfabrikaate ega ka valmistoite, sest ma pean teadma, mida ma söön ja mida ma oma lastele süüa annan. Seega kõik kotletid, kastmed, salatid, koogid - kõik teen ise. Või teeb mees, kes on ülemõistuse hea kokk. Me elame aktiivset ja sportlikku elu. No ikka keskmisest eestlasest aktiivsemat, sest meie perel on üks kiiks - me ei armasta vaadata televiisorit, seetõttu või meid pigem leida kuskilt loodusest.Meie peres on keerulised söögilood. Üks lastest on ülitundlik igasuguste toiduainete suhtes ja seetõttu peame süüa tegema tavaliselt kahte erinevat rooga, sest ülejäänud pereliikmed ei jaksa neid väljavalitud mõnda toitu lõpmatuseni süüa. Kõik see trall ümber söögi ja juhusliku reklaami nägemise viis mind kokku Fitlapiga ja ma arvan, et olen selle keskkonnaga seotud nüüd ülejäänud kogu oma elu, mis kõigi optimistlike lootuste järgi peaks kestma umbes 90 eluaastani :) Miks Fitlap - sellest kirjutan ma aga pikemalt mõnes blogipostituses.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fantastiline programm! Ma ei pea muretsema mitte millegi pärast, kõik töö on minu eest juba ära tehtud. Minu mureks on toidud neli korda päevas valmis teha ja ära süüa. Ja toidud on head! Eriti vahva on see, et maiasmokad saavad edasi maiustada, sest FitLapis on suur hunnik magustoitude ja kookide retsepte. FitLap ei ole dieet, see on elustiil!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom