143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sõltuvuste ravi 23. päev


Tere sõbrad! 

Ei lähe nii hästi, kui võiks… Selle pärast, et ma koguaeg kõiki asju pean (Karolini blogi), olen ma katki ja väsinud ja pahur ja õnnetu. Ma joonistasin eile ühe asja (seda te ei näe, ausõna) ja see kõik, mis juhtus, tuli silme ette ja hinge. Kirjutasin Annele ja ta ütles, et ma pean selle asja enda jaoks uueks looma.  Selle konkreetse asja. Ma ei tea, kuidas ma seda teen…. Ma ei taha mäletada! Mitte midagi! Ma ei taha, et need asjad tulevad mulle meelde ja ma ei taha nende sees olla… ma ei jaksa enam rohkem mitte midagi mäletada…. Ma tahaksin anda kõik selle taaga ära ja eks ma olen ju andnud ka Annele, aga ikka on raske. Aga mul on nii hea meel, et mul on Anne ja ma saan talle kõige süngemad mõtted ära räääkida ja kirjutada, sest tema ei karda midagi 🙂 Ja ta ütleb ikka, et ma olen vapper, kuigi ma ise sellest aru ei saa…

Käisin jõusaalis täna ja ei olnud kerge – kes ütles, et jõusaalis üldse peab kerge olema, ekole 😀 Tegelikult olin häiritud (eilsest joonistamisest) ja ma ei jaksanud kõiki asju teha, mida olin plaaninud. Ja kahel harjutusel vähendasin raskust ka, sest lihtsalt ei jaksanud. Ma ei tea, miks see nii oli täna. Olen muidugi kaalu ka kaotanud, võibolla selle pärast on ka jõudu vähemaks jäänud? Igatahes oli mul jube hea meel, kui trenn läbi sai, sest ma lihtsalt ei jaksanud. Tegin trenni lõppu veel 4 minutit planku ka ja siis olid kõik mu jõuvarud otsas. Koju sõites mõtlesin, et mis see nüüd siis oli? Eilne puhkepäev? Milleks? Ma tegelikult ju tean, mis see oli…. katkine hing ei jaksagi kehaga koostööd teha.Õnneks on täna juba kolmapäeva õhtu ja homme tuleb Arvo koju. Ma ootan teda nii väga! Mul on kohe vaja midagi, mis mind üles sheeriks, aga ma veel ei tea, mis see midagi on…. 

 

Söögiga oli täna kõik korras. Isusid ei ole, nälga ei ole. Menüüs olid hommikul "Singivõileib", lõunaks "Lõhepasta", õhtusöögiks "Kartulivorm" (minul pastaga) ja hilisõhtuks "Kohupiimasheik". Leivaisu on ära kadunud ehk siis ei ole sellist tunnet, et tahaks midagi veel või et tahaks kõhu hästi korralikult täis süüa. Kõht ongi täis. Korralikult. Kui päris aus olla, siis viimased ampsud õhtusöögist läksid ikka väga vägisi suhu, aga kuna ma tahan (ei pea!) korralikult kavas olla, siis ära ma selle sõin. Kohupiimasheiki ei ole ma väga ammu teinud. Minu jaoks on see selline suvesöök või no tänapäeval ka juba kevadesöök, sest selline toit eeldab värskeid (mitte külmutatud) marju. Praegu müüdavad Kreeka maasikad on juba päris maasikate moodi ja nii palju, kui rahakott kannatab ma püüan maasikaid süüa. Esiteks mõjuvad need mu seedimisele väga positiivselt ja teiseks need maitsevad mulle väga 🙂 

Plaanin homme jooksma minna, kui kand kannatab. Võibolla kui korralikult ära plaasterdada saab asja, eks ma hommikul vaatan. Jooksukokkulepe on ikka mitte üle 10km ja sellest kavatsen kinni hoida. Ausalt öeldes, kui ma tänase trenni peale mõtlen, siis tuleb hirm peale, et äkki ei jaksa nii paljugi…. Aga sellise suhtumisega ma muidugi rajale ei lähe 🙂 Ikka positiivselt meelestatult, sest ma jaksan küll ja saan ka, kui ma ikka väga tahan (ei pea, aga tahan) 🙂 

PS 23 korralikult kavas oldud päeva on vähendanud kaalu 2,3kg  – mul on hea meel! Eriti, kui arvestada, et ma söön kaks korda päevas langetaja koguste +10% ja kaks korda päevas säilitaja kogustega. Ju siis kõik toimib praegu! 

 

Teie Ennike

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Ennike
52225 lugemist / 59 fänni
Minust

Olen naine (38a), mis pole sellises keskkonnas eriline vahemärkus, sest üldmulje ongi väga naisterohke. Igasuguste keskmiste ja kehmassiindeksite ja muu statistika järgi olen normaalkaalus, kuid minu enda arvates on mul mõned kilod ikka üleliia, kuid ka see ei ole mingi eriline näitaja naiste seas. Ma isiklikult ei tunne ühtegi naist, kes oleks oma kehaga lõpuni rahul. Hetkel olen 163cm pikk ja kaalun üle 50 kg. Mul on lapsed, kes on mulle ainult ja ainult suureks rõõmuks. Ma ei osta kunagi poest poolfabrikaate ega ka valmistoite, sest ma pean teadma, mida ma söön ja mida ma oma lastele süüa annan. Seega kõik kotletid, kastmed, salatid, koogid - kõik teen ise. Või teeb mees, kes on ülemõistuse hea kokk. Me elame aktiivset ja sportlikku elu. No ikka keskmisest eestlasest aktiivsemat, sest meie perel on üks kiiks - me ei armasta vaadata televiisorit, seetõttu või meid pigem leida kuskilt loodusest.Meie peres on keerulised söögilood. Üks lastest on ülitundlik igasuguste toiduainete suhtes ja seetõttu peame süüa tegema tavaliselt kahte erinevat rooga, sest ülejäänud pereliikmed ei jaksa neid väljavalitud mõnda toitu lõpmatuseni süüa. Kõik see trall ümber söögi ja juhusliku reklaami nägemise viis mind kokku Fitlapiga ja ma arvan, et olen selle keskkonnaga seotud nüüd ülejäänud kogu oma elu, mis kõigi optimistlike lootuste järgi peaks kestma umbes 90 eluaastani :) Miks Fitlap - sellest kirjutan ma aga pikemalt mõnes blogipostituses.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fantastiline programm! Ma ei pea muretsema mitte millegi pärast, kõik töö on minu eest juba ära tehtud. Minu mureks on toidud neli korda päevas valmis teha ja ära süüa. Ja toidud on head! Eriti vahva on see, et maiasmokad saavad edasi maiustada, sest FitLapis on suur hunnik magustoitude ja kookide retsepte. FitLap ei ole dieet, see on elustiil!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom