143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sõltuvuste ravi 22. päev


Tere sõbrad 🙂

Ei teinud täna trenni, ausõna. Ärkasin üles ja olin  nii turris ja väsinud, et sain ise ka aru, et kõik, enam ei suuda…… Lihtsalt kõik jõud oli otsas, nii füüsiliselt kui vaimselt. Hakkasin hoopis koristama, sest mõtlesin, et kui koristan ruttu kodu ära, triigin ruttu pesud ära, teen ruttu Robinile plovi, teen ruttu Sebastianile kartuleid ja šnitslit, panen ruttu pesud pesema ja kuivama… et siis seda rohkem mul jääb aega maalida ja kududa 🙂 Ja siis ma maalisin ja kudusin… Pool varrukat ja äärist veel ning siis on kampsun valmis. Maalimisega on nii, et kui kõik pahad asjad otsa saavad, siis enam ei maali 😀 Siis teen keldi sõlmesid. 

Aga kuna ma ikkagi täiesti niisama olla ei suutnud, siis käisime Sebastianiga väikesel jalutuskäigul. Aga see oli päriselt väikene jalutuskäik ehk 5 km ja keskmine pulss 111 ja kalorikulu 264 kcal. Esiteks on mu kand katki ja teiseks ma tundsin täna tõesti, et ma olen nii väsinud… Sebastian küll imestas, et mis minuga lahti on, et ma ei kappa nagu hobune, aga tegelikult oli meil tore koos jalutamas käia. Rääkisime jalgpallist ja restoranidest 🙂 Sebastian on väga suur restoranide huviline, kuigi ta enamasti sealsete söökidega rahule ei jää, aga ta ikka tahab hullult uurida ja proovida ja kombineerida endale praade kokku jne. Hetkeseisuga on tema lemmikrestoran Haapsalus asuv Kärme Küülik. 

Minul oli täna menüüs hommikusöögiks "Maasikapudi" (vt 20. päeva postitust), lõunaks "Lõhesupp", õhtusöögiks "Koorene puder munaga" ja hilisõhtuks "Juustune kaerasepik", mis minul muutus pastaks muna ja juustuga. Tegelikult oli mul paika pandud hoopis teised toidud, aga muutsin päeva jooksul kaks korda oma kava, sest isutas ikkagi millegi muu järele. Või on õigem öelda, et mind valdas isutus…. Tujutus ja isutus kipuvad käsikäes käima… Natukene selline tunne on ka, et tahaks haarata šokolaadi järele, aga ma ei kavatsegi üldse sellele tundele alluda. Öökapi sahtlis on kaks kommikarpi ja ma olen suutnud 22 päeva nendele ei öelda. Suudan ka edasi, sest reedel saab magusat! Loodetavasti Napoleoni. Aga fakt on see, et nädalas ühe patuka peaks ikkagi tegema. Täna on kaheksa päeva möödas viimasest ja on tunne, et oleks ikkgi pidanud tegema seitmendal päeval ka oma õigustatud patuka. Aga noh, nüüd on nii, kuidas on. Saan hakkama. 

Ma maalisin täna sipelgaid. Ma tean jah, et te ei saa aru, miks sipelgad ja miks sipelgad minu arvates pahad on, sest nende ringide sees on minu jaoks ainult pahad asjad. Ma ei saa teile rääkida ka, sest see blogi on kahjuks väga avalik ja ma nii vabalt ennast avalikus internetiruumis ei tunne, et oma mustad deemonid siia laiali paiskaks. Aga sipelgaid oli vaja joonistada. Või kui ma joonistasin orhideesid…. need on ka pahad. Minu jaoks. Kui päris aus olla, siis mul on orhideede suhtes äärmsielt negatiivsed tunded…. Isegi see ei loe, et tegelikult on need ilusad 🙁

Homme hommikul on jõusaali minek. Olen valmis. Tänane puhkepäev annab kindlasti homseks hoogu juurde. Tegelikult tahaks diivani nurka kerra tõmmata ja teha mitte midagi. Kohe üldse mitte midagi. Aga nii ei saa. Hommikul, kui ärkan, on kindlasti tuju parem ja energiat jälle tegutsemiseks. Mõnikord kohe on sellised nullpäevad…. ise ka päris hästi aru ei saa, kuidas need tekivad, aga näe – ikka tekivad. Sellised, kus ei tahaks kohe mitte midagi teha….. Aga Ennike teeb vapra näo ette, on olemas lastele ja kassidele ja kodule ja mehele läbi Skype 🙂 sest tegelikult on kõik hästi! 

Õues on päike! 🙂

Teie Ennike

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Ennike
52224 lugemist / 59 fänni
Minust

Olen naine (38a), mis pole sellises keskkonnas eriline vahemärkus, sest üldmulje ongi väga naisterohke. Igasuguste keskmiste ja kehmassiindeksite ja muu statistika järgi olen normaalkaalus, kuid minu enda arvates on mul mõned kilod ikka üleliia, kuid ka see ei ole mingi eriline näitaja naiste seas. Ma isiklikult ei tunne ühtegi naist, kes oleks oma kehaga lõpuni rahul. Hetkel olen 163cm pikk ja kaalun üle 50 kg. Mul on lapsed, kes on mulle ainult ja ainult suureks rõõmuks. Ma ei osta kunagi poest poolfabrikaate ega ka valmistoite, sest ma pean teadma, mida ma söön ja mida ma oma lastele süüa annan. Seega kõik kotletid, kastmed, salatid, koogid - kõik teen ise. Või teeb mees, kes on ülemõistuse hea kokk. Me elame aktiivset ja sportlikku elu. No ikka keskmisest eestlasest aktiivsemat, sest meie perel on üks kiiks - me ei armasta vaadata televiisorit, seetõttu või meid pigem leida kuskilt loodusest.Meie peres on keerulised söögilood. Üks lastest on ülitundlik igasuguste toiduainete suhtes ja seetõttu peame süüa tegema tavaliselt kahte erinevat rooga, sest ülejäänud pereliikmed ei jaksa neid väljavalitud mõnda toitu lõpmatuseni süüa. Kõik see trall ümber söögi ja juhusliku reklaami nägemise viis mind kokku Fitlapiga ja ma arvan, et olen selle keskkonnaga seotud nüüd ülejäänud kogu oma elu, mis kõigi optimistlike lootuste järgi peaks kestma umbes 90 eluaastani :) Miks Fitlap - sellest kirjutan ma aga pikemalt mõnes blogipostituses.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fantastiline programm! Ma ei pea muretsema mitte millegi pärast, kõik töö on minu eest juba ära tehtud. Minu mureks on toidud neli korda päevas valmis teha ja ära süüa. Ja toidud on head! Eriti vahva on see, et maiasmokad saavad edasi maiustada, sest FitLapis on suur hunnik magustoitude ja kookide retsepte. FitLap ei ole dieet, see on elustiil!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom