137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Magusate pannkookide õnnestumiseks


Päris tihti saab Facebooke toetusgrupist lugeda, et tegin pannkooke, aga neid ei olnud võimalik keerata, välja tuli hoopis mingi pudrutaoline asi jne. Mõtlesin siis jagada teiega häid nippe, et pannkoogitegu ikka õnnestuks, sest inimloom on juba kord nii seatud, et ta ei suuda loobuda traditsioonidest ja kui ikka alustada pühapäevahommikut pannkookidega, mis on hästi välja tulnud, jagub energiat ja rõõmu terveks ülejäänud päevaks ka.  Mitte, et pannkooke peaks ainult pühapäeva hommikul tegema… Ei pea! Fitlapi seiskohalt teed neid just siis, kui Sulle sobib 🙂

"Banaanipannkoogid riisijahust" – mina muudan algretsepti täitsa ära. Ricotta asendan rasvatu kohupiimakreemiga (saab koguseliselt rohkem) ja banaani mingisuguse marjaga. Ehk siis taignasse läheb kogu kohupiimakreem ja marjadest teen hoopis toormoosi, sest pannkoogi juurde ju lihtsalt käib moos…. Taigen tuleb suhteliselt vedel ja raskesti käsitletav, st, selleks, et pannkoogid õnnestuks, peab neid küpsetama madalal kuumusel ja koogid ise peavad olema väikesed. Muidu on neid raske ümber pöörata ja võibki juhtuda, et pannkookide asemel peab mingit veidrat pannkoogiputru sööma.

"Proteiinipannkoogid kaneeliga" – selle retsepti juures on väga oluline mitte üle pingutada vedelikuga, mida taignasse tuleb panna. Minul on antud retseptis 87g piima ja lisavedelikku (vett) panin ainult väikese törtsu juurde. Esimene kord, kui tegin neid pannkooke, tegin taigna liiga vedela ja kooke oli peaaegu võimatu ümber pöörata. Aga me õpime oma vigadest ja seetõttu on ülejäänud pannkoogiteod alati õnnestunud 🙂 Taaskord asendan banaani mõne marjaga, millest teen siis hoopis toormoosi. Proteiini pannkoogijahu Fast on üpriski kallis toode, seega need pannakad kuigi tihti minu söögilauale teed ei leia (minu jaoks sobivad väga hästi ka "Banaanipannkoogid riisijahust").

"Krepid kohupiima ja vaarikatega" – minu absoluutne lemmik Fitlapi magusate pannkookide seas. Kohupiimaks jällegi rasvatu kohupiimakreem, mille maitsestan stevia ja vaniljega. Marjadest eelistatud maasikas, vaarikas, mustsõstar. Minu koguste juures saab kolm kooki küpsetada (väikese panniga). Taigna teen suhteliselt vedela, pannen vett umbes 1,5dl. Koogitaignasse lisan samuti steviat. Kui on trennipäev, on kogus väga suur (ma söön magusaid toite tavaliselt hilisõhtuks) ja kõik näljakotid peaksid kõhud kenasti täis saama. Ma ise arvan, et see ongi pannkookidest kõige suuremakoguselisem retsept ja minu jaoks kindlasti kõige maitsvamad pannkoogid 🙂

Nii et – kõik pannkooke küpsetama ja maiustama 🙂 Kas pole uskumatu, et selliste söökidega me alandame/säilitame kaalu? Ma ikka veel ei suuda seda uskuda… Heikki ja Rene on geeniused 🙂 koos oma Fitlapi programmiga.

Aga pannkookidest veel nii palju, et kannatlikku meelt ja väikseid lusikaid  – siis on kõik hästi!

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Ennike
33706 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen naine (38a), mis pole sellises keskkonnas eriline vahemärkus, sest üldmulje ongi väga naisterohke. Igasuguste keskmiste ja kehmassiindeksite ja muu statistika järgi olen normaalkaalus, kuid minu enda arvates on mul mõned kilod ikka üleliia, kuid ka see ei ole mingi eriline näitaja naiste seas. Ma isiklikult ei tunne ühtegi naist, kes oleks oma kehaga lõpuni rahul. Hetkel olen 163cm pikk ja kaalun 50,5kg. Mul on lapsed, kes on mulle ainult ja ainult suureks rõõmuks. Ma ei osta kunagi poest poolfabrikaate ega ka valmistoite, sest ma pean teadma, mida ma söön ja mida ma oma lastele süüa annan. Seega kõik kotletid, kastmed, salatid, koogid - kõik teen ise. Või teeb mees, kes on ülemõistuse hea kokk. Me elame aktiivset ja sportlikku elu. No ikka keskmisest eestlasest aktiivsemat, sest meie perel on üks kiiks - me ei armasta vaadata televiisorit, seetõttu või meid pigem leida kuskilt loodusest.Meie peres on keerulised söögilood. Üks lastest on ülitundlik igasuguste toiduainete suhtes ja seetõttu peame süüa tegema tavaliselt kahte erinevat rooga, sest ülejäänud pereliikmed ei jaksa neid väljavalitud mõnda toitu lõpmatuseni süüa. Kõik see trall ümber söögi ja juhusliku reklaami nägemise viis mind kokku Fitlapiga ja ma arvan, et olen selle keskkonnaga seotud nüüd ülejäänud kogu oma elu, mis kõigi optimistlike lootuste järgi peaks kestma umbes 90 eluaastani :) Miks Fitlap - sellest kirjutan ma aga pikemalt mõnes blogipostituses.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fantastiline programm! Ma ei pea muretsema mitte millegi pärast, kõik töö on minu eest juba ära tehtud. Minu mureks on toidud neli korda päevas valmis teha ja ära süüa. Ja toidud on head! Eriti vahva on see, et maiasmokad saavad edasi maiustada, sest FitLapis on suur hunnik magustoitude ja kookide retsepte. FitLap ei ole dieet, see on elustiil!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva