Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kavas püsimine, kui oled matkamas

Me käisime möödunud nädalavahetusel jälle väikesel väljasõidul, mis kestis kokku 33 tundi. Nende tundide sisse mahtus 6 söögikorda. Sellest ajast saadik, kui ma hakkasin fitlapperiks, olen püüdnud ka erinevatel matkadel, väljasõitudel, puhkustel siiski püsida kavas ja sellel on kaks põhjust: 1) mul ei esine halli värvi…ehk, kui midagi teen, siis 100% ja 2) igasugune kavaväline söök, mida ma kipun üle sööma, paneb mu kõhu valutama ja tekitab kohutavalt gaase ehk siis mu enesetunne on vilets ja kes tahaks viletsa enesetundega matkata? Ja matkata tuli palju… Üsnagi raskel matkarajal ( http://ennike-eluonlill.blogspot.com.ee/2016/09/palju-toredaid-asju-louna-eestis.html

Eks see kavas püsimine on paras peavalu, sest raske on vaadata, kuidas teised söövad näiteks šokolaadikomme energia saamiseks või peale õhtugrilli maiustavad mõne koogiga, kuid ma olen siiani ikkagi vastu pidanud. Mida ma siis seekord sõin?

Laupäeva hommikul ärkasin tund aega varem ja tegin endale kaasa võtmiseks viis sööki ning kohe söömiseks asendamatu hommikupudru. Menüüs oli:

Laupäeval

H: Puder kaneeli ja õunaga

L: Oa-singisalatist makaronisalat (lisatud vabavaraga hea suur ports)

Õ: Tortillarull omletiga

HÕ: Purukook kirssidega (minul mustsõstardega) – väga suur ports

Pühapäeval:

H: Singivõileivad ja 120g aedubasid (kasutan kaerasepikut, sest seda saab kõige enam)

L: Tortillarull omletiga

Söögid olid enamuse ajast külmakastis ja öösel Neeruti puhkemaja külmkapis, kus sai ka külmapadruneid restartida. Söögid püsisid värsked ja head. Nendele põhitoitudele sõin lisaks palju tomateid ja värsket kurki ja jõin ohtralt sooja teed.

Jäin oma söögivalikuga väga rahule. Kõht püsis kenasti täis, oli jaksu ja energiat teha asju, mida oli vaja teha. Eks ma pidasin natuke seesmist võitlust, kui kommikott kohvipausi ajal ringi käis, aga sellised võitlused ongi võitmiseks loodud 🙂 Sin hakkama küll.

Tahan julgustada teid leidma ikkagi võimalusi ja lahendusi ka argipäeva rutiinist välja minnes püsima oma kavas. Muidugi on aegajalt vaja ka toiduelamusi ja mina isiklikult kasutan neid sellel patusöögikorral, (mis minu jaoks on õndsusesöögikord 🙂 ), mis meile lubatud on. Kuid selliselt matkates on võimalik 100% kavas püsida. Endal hea meel ja kehal kindlasti ka 🙂

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse