137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kavas püsimine, kui oled matkamas


Me käisime möödunud nädalavahetusel jälle väikesel väljasõidul, mis kestis kokku 33 tundi. Nende tundide sisse mahtus 6 söögikorda. Sellest ajast saadik, kui ma hakkasin fitlapperiks, olen püüdnud ka erinevatel matkadel, väljasõitudel, puhkustel siiski püsida kavas ja sellel on kaks põhjust: 1) mul ei esine halli värvi…ehk, kui midagi teen, siis 100% ja 2) igasugune kavaväline söök, mida ma kipun üle sööma, paneb mu kõhu valutama ja tekitab kohutavalt gaase ehk siis mu enesetunne on vilets ja kes tahaks viletsa enesetundega matkata? Ja matkata tuli palju… Üsnagi raskel matkarajal ( http://ennike-eluonlill.blogspot.com.ee/2016/09/palju-toredaid-asju-louna-eestis.html

Eks see kavas püsimine on paras peavalu, sest raske on vaadata, kuidas teised söövad näiteks šokolaadikomme energia saamiseks või peale õhtugrilli maiustavad mõne koogiga, kuid ma olen siiani ikkagi vastu pidanud. Mida ma siis seekord sõin?

Laupäeva hommikul ärkasin tund aega varem ja tegin endale kaasa võtmiseks viis sööki ning kohe söömiseks asendamatu hommikupudru. Menüüs oli:

Laupäeval

H: Puder kaneeli ja õunaga

L: Oa-singisalatist makaronisalat (lisatud vabavaraga hea suur ports)

Õ: Tortillarull omletiga

HÕ: Purukook kirssidega (minul mustsõstardega) – väga suur ports

Pühapäeval:

H: Singivõileivad ja 120g aedubasid (kasutan kaerasepikut, sest seda saab kõige enam)

L: Tortillarull omletiga

Söögid olid enamuse ajast külmakastis ja öösel Neeruti puhkemaja külmkapis, kus sai ka külmapadruneid restartida. Söögid püsisid värsked ja head. Nendele põhitoitudele sõin lisaks palju tomateid ja värsket kurki ja jõin ohtralt sooja teed.

Jäin oma söögivalikuga väga rahule. Kõht püsis kenasti täis, oli jaksu ja energiat teha asju, mida oli vaja teha. Eks ma pidasin natuke seesmist võitlust, kui kommikott kohvipausi ajal ringi käis, aga sellised võitlused ongi võitmiseks loodud 🙂 Sin hakkama küll.

Tahan julgustada teid leidma ikkagi võimalusi ja lahendusi ka argipäeva rutiinist välja minnes püsima oma kavas. Muidugi on aegajalt vaja ka toiduelamusi ja mina isiklikult kasutan neid sellel patusöögikorral, (mis minu jaoks on õndsusesöögikord 🙂 ), mis meile lubatud on. Kuid selliselt matkates on võimalik 100% kavas püsida. Endal hea meel ja kehal kindlasti ka 🙂

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Ennike
33899 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen naine (38a), mis pole sellises keskkonnas eriline vahemärkus, sest üldmulje ongi väga naisterohke. Igasuguste keskmiste ja kehmassiindeksite ja muu statistika järgi olen normaalkaalus, kuid minu enda arvates on mul mõned kilod ikka üleliia, kuid ka see ei ole mingi eriline näitaja naiste seas. Ma isiklikult ei tunne ühtegi naist, kes oleks oma kehaga lõpuni rahul. Hetkel olen 163cm pikk ja kaalun 50,5kg. Mul on lapsed, kes on mulle ainult ja ainult suureks rõõmuks. Ma ei osta kunagi poest poolfabrikaate ega ka valmistoite, sest ma pean teadma, mida ma söön ja mida ma oma lastele süüa annan. Seega kõik kotletid, kastmed, salatid, koogid - kõik teen ise. Või teeb mees, kes on ülemõistuse hea kokk. Me elame aktiivset ja sportlikku elu. No ikka keskmisest eestlasest aktiivsemat, sest meie perel on üks kiiks - me ei armasta vaadata televiisorit, seetõttu või meid pigem leida kuskilt loodusest.Meie peres on keerulised söögilood. Üks lastest on ülitundlik igasuguste toiduainete suhtes ja seetõttu peame süüa tegema tavaliselt kahte erinevat rooga, sest ülejäänud pereliikmed ei jaksa neid väljavalitud mõnda toitu lõpmatuseni süüa. Kõik see trall ümber söögi ja juhusliku reklaami nägemise viis mind kokku Fitlapiga ja ma arvan, et olen selle keskkonnaga seotud nüüd ülejäänud kogu oma elu, mis kõigi optimistlike lootuste järgi peaks kestma umbes 90 eluaastani :) Miks Fitlap - sellest kirjutan ma aga pikemalt mõnes blogipostituses.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fantastiline programm! Ma ei pea muretsema mitte millegi pärast, kõik töö on minu eest juba ära tehtud. Minu mureks on toidud neli korda päevas valmis teha ja ära süüa. Ja toidud on head! Eriti vahva on see, et maiasmokad saavad edasi maiustada, sest FitLapis on suur hunnik magustoitude ja kookide retsepte. FitLap ei ole dieet, see on elustiil!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva