Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Esimene kuu kaalusäilitajana

Oioioi, kuidas ma seda säilitamsieasja kartsin 😀 Ise ka ei tea miks. Põhiline hirm oli vist see, et hakkan kaalus juurde võtma, kuigi see hirm on ju alusetu, sest kui Fitlap toimib langetusega, siis miks ei peaks ta toimima säilitamisega? 

Igatahes otsustasin eelmine kuu 17. august, kui mu kaal oli püsinud aasta algusest peale täpselt ühe ja sama koha peal, et ma ei vaja seda langetust enam. Ma ei ole oma kehaga rahul (ma ei tea, kas kunagi saabub päev ja ma ütlen, et mu keha meeldib mulle), aga kui ma veel alla võtan, näeksin haiglane välja. Ma teen väga palju trenni ja mul hakkas oma kehast kahju. Kahju, et ma teda niimoodi piinan ja piitsutan. Mulle väga meeldib trenni teha, aga ma mõtlesin, et kui inimene teeb nii palju trenni, siis miinuskaloraaž ei saa olla jätkusuutlik. Ilmnesid ka tervisehädad – perearsti arvates just nimelt sellest suurest trennikoormusest ja miinuskaloraažist. Igatahes tegin selle käigu ära ja märkisin ennast säilitajaks. 

Mis muutus? Kõige suurem muutus on see, et mul on palju rohkem energiat! See on ilmselge näide sellest, kuidas ma olin tegelikult koguaeg suurest trennikoormusest ja miinuskaloraažist kurnatud. Ma jaksan ja suudan sportida ja seda nautida. Mul on energiat tegeleda kõikide koduste asjadega. Mind jagub aiamaale ja tuppa, ma olen laste jaoks olemas igal erineval moel. Ma tahaks muudkui teha ja teha ja teha! Aga ei tee, ikka puhkan ka 🙂

Esialgne ehmatus (kuigi ma olin kunagi varem ka kaks päeva säilitajana olnud) suurte portsude näol hakkab üle minema. Ma ei otsi poest enam kõige madalama rasvasisaldusega tooteid (no et ikka rohkem saaks), vaid võtan just seda sinki, mille järgi isu on ja kui see on 10%-line, siis las olla! Kohupiim ei ole enam lahja, võib vabalt olla ka 5%-line, kui poest saada on. Süüa on nii palju, et pole mingit vahet. Mõnikord on raskusi kogu söögi ärasöömisega, aga ma ei tee sellest probleemi – kui ikka ei mahu, siis ei mahu ja läheb bioprügisse ja sealt metsa alla nugistele söögiks  – neil ka hea päev 🙂 Tavaliselt muidugi ikka söön kõik ära. Kõht on täis, mingeid isusid pole ja süüa saab KÕIKI retsepte, sest mitte midagi ei tule vähe. 

No kuidas saab kõht jääda tühjaks, kui "Singivõileib" retseptis saab ära süüa 7 (!!!!!) viilu kaerasepikut? Ja uueks söögikorraks ei ole kõht talumatult tühi ka. On tühi küll, aga mitte hullusti. Mees ikka vaatab ja naerab, et tema paadunud anorektik on õgardiks hakanud 😀 Mulle tundub veel tänagi täiesti uskumatu, et on olemas Fitlap ja see tõesti toimib! Et võibki süüa ja midagi halba ei juhtu. Halb = minu jaoks kaalutõus. 

Ja nüüd numbritest. See on ju ikkagi väga oluline osa kogu protsessis. Alates 17. augustist olen kaalus alla võtnud 1,7kg. See on minu kohta VÄGA palju. Kui arvestada seda, et kaalulangetus režiimil seisis kaal aasta algusest samas kohas, siis nüüd ühe kuuga on kaal langenud uskumatud 1,7kg. Ausalt öeldes hoian hinge kinni. Rohkem ei tahaks mingil juhul kaalu kaotada… Ma kaalun vähe, 37aastase naise kohta arutult vähe. Ma muidugi ei tea oma kehakoostist, et kas midagi on üle ja midagi puudu, aga ma näen ise ka, et tõesti – rohkem ei tohiks alla võtta. 

Kokkuvõtvalt võin öelda, et säilitusrežiimil on ikka väga mõnus olla 🙂 Kõht on täis, meel on hea, energiat on palju. Ja teate, mis on eriti veider? Mu Polari kella ja Nutridata järgi olen ikka iga päev umbes 400-800 (oleneb trennide kogustest ja intensiivsusest) miinuses. Nüüd, viimasel nädalal olen siis, kui miinus on suurem, kui 400kcal, söön ühe valgubatooni lisaks. Oma keha heaks 🙂

Jätkan. Säilitajana ja trennitajana 🙂 Ma poleks iialgi uskunud, et mu elu võib selliseks muutuda – trennipõlgur ja toiduvihkaja nagu ma olin…. Ma kummardan maani Fitlapi tiimi ees ja kiidan muidugi ennast ja oma sihikindlust ka…. Sest kui ise ei taha, ei saa Sind aidata ükski programm. 

Olge vahvad! 

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse