Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Olmeloba

Olen nüüd ca viie tunni kaugusel sellest, et võiks päevikusse ühe rohelise päeva juurde märkida. Teise päeva järjest keset muidu valusalt punast septembrit 🙂 Loodetavasti nii ka läheb. 

Ainuke häda on, et kuu lõpp on sel korral saabunud eriti õhukese rahakotiga. Peaks reedeni kuidagi 5 euroga vastu pidama. Ostsin täna kodujuustu ja muna, need on minu must beˋd. Tatart, kartulit ja külmutatud hakkliha on varasemast varuks. Ma olen tegelikult hull laristaja. Teen erinevaid retsepte isu järgi ja ei taha eriti külmiku sisust lähtuda. Nii lõpetab päris palju toiduaineid ka prügikastis. Samas on vahel hea koonerdada ja leiutada retsepte, milles saab maksimaalselt ära kasutada olemasolevaid varusid. Saab natuke sahtleid ja kappi tühjemaks ning rahakott pole ka nii näljase moega.

Tänane õhtusöök oli värske kartul kodujuustusalatiga, mul tatar lillkapsa ja kodujuustusalatiga. Mõnusalt suur kogus, tühja sest ilusast sättimisest 🙂

Õhtusöögiks tuleb ilmselt õun juustuga, sest muidu on raske vältida suurt kasti kuldrenettidega.

Tegelikult hiilib sügisnukrus vaikselt ligi. Praegugi istun üksi kodus, lapsed on trennides, mees mälumängus, ja muremõtted tikuvad pähe. Tänane uudis koolipoisiga juhtunud õnnetusest tekitab ängi ja muret enda pere pärast. Pean hästi ettevaatlik olema, et seda murelikkust söögiga tuimestama ei hakka. Katsetan kõigepealt sooja tee, kassi sügamise ja mõnusa filmiga. Vähemalt senikaua, kui seda üksindust siin jätkub 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse