136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Olmeloba


Olen nüüd ca viie tunni kaugusel sellest, et võiks päevikusse ühe rohelise päeva juurde märkida. Teise päeva järjest keset muidu valusalt punast septembrit 🙂 Loodetavasti nii ka läheb. 

Ainuke häda on, et kuu lõpp on sel korral saabunud eriti õhukese rahakotiga. Peaks reedeni kuidagi 5 euroga vastu pidama. Ostsin täna kodujuustu ja muna, need on minu must beˋd. Tatart, kartulit ja külmutatud hakkliha on varasemast varuks. Ma olen tegelikult hull laristaja. Teen erinevaid retsepte isu järgi ja ei taha eriti külmiku sisust lähtuda. Nii lõpetab päris palju toiduaineid ka prügikastis. Samas on vahel hea koonerdada ja leiutada retsepte, milles saab maksimaalselt ära kasutada olemasolevaid varusid. Saab natuke sahtleid ja kappi tühjemaks ning rahakott pole ka nii näljase moega.

Tänane õhtusöök oli värske kartul kodujuustusalatiga, mul tatar lillkapsa ja kodujuustusalatiga. Mõnusalt suur kogus, tühja sest ilusast sättimisest 🙂

Õhtusöögiks tuleb ilmselt õun juustuga, sest muidu on raske vältida suurt kasti kuldrenettidega.

Tegelikult hiilib sügisnukrus vaikselt ligi. Praegugi istun üksi kodus, lapsed on trennides, mees mälumängus, ja muremõtted tikuvad pähe. Tänane uudis koolipoisiga juhtunud õnnetusest tekitab ängi ja muret enda pere pärast. Pean hästi ettevaatlik olema, et seda murelikkust söögiga tuimestama ei hakka. Katsetan kõigepealt sooja tee, kassi sügamise ja mõnusa filmiga. Vähemalt senikaua, kui seda üksindust siin jätkub 🙂
Anonüümne
2557 lugemist
Minust

Nuputan, kuidas ühildada suurt armastust toidu (aga mitte toiduvalmistamise) vastu, plahvatusohtlikku elu teismelistega, laiskust, normaalkaalu ja head tunnet liikumisest.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva