Aruanne

Aru andmiseks annan teada, et eilne plaan läks korda, täna olen ka siiani kavas püsinud. Kuidas selle tuunikala ja avokaadoga jääb, ikka ei tea. Tundub, et avokaado tahab ikka veel veidi kosuda,  ei ta hooli veel söömisest. Teen selle tuunikalakonservi siis mingit teistmoodi. Küll ta sobib.    

Hiliseks õhtuks teen selle šeigi ka ära. Isegi banaane ostsin juurde. Äkki lapsed söövad eelmis portsu  ära, kuni ma tööl olen. Ega neid tea uskuda. 

 

Homme on plaanid sellised: Hommikul müsli jogurtiga, siis lõunaks tatar kana ja seentega, õhtusöögiks arvatavasti ka seesama toit. Hiliseks söögiks saab olema smuuti, banaani, kaneeli ja kanepiseemnetega. Ma praegu täpselt ei mäletagi, mis originaalis oli – vist kreeka pähklid, aga mul seemned. Segamiseks kasutan arvatavasti blenderit, mitte saumikserit. Blender teeb need seemned ehk paremini peeneks.

Mul on veel üks hiiglaslik kõrvits alles. Pühapäeval, kui aega rohkem hakkan sellega tegelema. Kindlasti tuleb alustuseks üks potitäis püreesuppi. Nii umbes kolmekordne kogus retseptist. Edasi panen mingi koguse ahju küpsema ning hiljem teen püreeks ja sügavkülma. Igal juhul kõrvitsasalatit pole mõtet teha, sellise asja söömise ajad on möödas.

Eks edasi paistab, mida ülejäägiga teen. Kindlasti on võimalik kuhugi kastme sisse mingi kogus panna,  küpsetistesse jne.  Siiani saime süüa oma aia tomateid,  kuid nüüdseks ka need otsas. Peab ostma hakkama. Ma ise ei ole suur tomatisööja, mulle meeldib kurk rohkem,  kuid muudele pereliikmetele läheb tomat jälle paremini.  Nii ma siis laveerin erinevate maitsete vahel, et hundid oleks söönud ja lambad terved. Seda püreesuppigi pean üksi sööma, ei võta keegi teine suu sissegi.  

Üldse näiteks, mis puutub suppidesse, siis on olemas vaid kaks suppi, mida kõik söövad..   need on hapukapsasupp ja borshisupp.  Neid kahte võiks igal nädalal kord keeta, seljankat ilmselt ka.  Kuid näiteks värskekapsasupp on küll selline söök, mille võib peale keetmist kohe ära visata.  Olen ainus, kes sööb. Proovi siis sellistele tüüpidele süüa teha,  tervislikult  ja maitsvalt.

indecision

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod