140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kuu aja tulemus Fitlapiga


Tänaseks on kuu aega Fitlapi kava jälgitud. Olen tulemusega väga rahul. Kaalu liigutamisega õigesse kohta tuli välja, et mu algkaal oli 500g suurem. Ma olen nüüdseks leppinud sellega. Ehk siis algkaaluks oli 95.5kilo ning täna kaalule astudes vaatas vastu 89.5 kilo. Et siis kuu ajaga -6 kilo. Hurraaa Fitlap! Täitsa mõnus on toimetada nende retseptide järgi. Keeruline on ainult külla minna või pikemaks ajaks kodust välja. Hetkel ongi hästi suur soov kodus olla ning akusid laadida. Päikese tulekuga olen arvatavasti jälle aktiivsem, siis tahan tavaliselt kõike teha ja igalpool ringi käia. Eks näis mis siis saab, päev korraga.

Olen aru saanud, et mulle üldse ei sobi valge riis. Kui ka tegin kava järgi sushit, siis oli järgmine päev nii raske olla, nagu suur õhupall. Oli tunne nagu kõik kaotatud kilod oleks tagasi tulnud. Hetkel nüüd hoidun valgest riisist. Suurest hirmust ei julge pruuni riisi ka kasutada, kuigi ostsin kapsarullide maerjali ära ja hirmsasti isutab nende järgi.

Olen püsinud hästi kavas, kui välja arvata kaks väikest apsakat. Üks õhtu/öö laps hoidis mind kaua üleval ja lõpuks kui ta magama jäi siis mu kõht nii hullusti korises. Lõpuks siis haarasin pool suuremast õunast. No ei ole võimalik koriseva kõhuga magada. Keegi tark võiks öelda, mis oleks see kõige vähem patusem asi mida siis süüa sel hetkel.

Järgneval päeval oli aga peavalu ning õhtu lõpuks olin siruli ja paha olla, siis jäi ära hiline õhtusöök. Nii et need olid mu kaks punast päeva kavas. Ise olen väga rahul ja loodan, et suudan seda rohelist sammu pikalt astuda.

Täna öösel hoidis mu pisike lapseke mind jälle kaua üleval. Lausa kolmeni öösel. Kuidagi juhtus, et ka hiline õhtusöök oli hilja ning kõht tühjaks ei läinud. Aga suurem laps sättis end ise kooli ja magasin täna 12ni. Hiline hommikusöök. Ärgates tahtsin kohe hirsiputru (nagu peaaegu iga hommik, kui pole just praemuna isu), aga kodujuust oli otsas. Väike avastus minu jaoks: kodujuustu asemel saan süüa ka ProFeel jogurtit. Nii et hirsipuder läks käiku ja lisaks juurde jogurt.

Natuke kehvem avastus: erinevatest kohtadest silma jäänud, et ei tohiks vett või teed juua enne ega peale söömist. Mul on isegi raske vedelikku juua, no ei tule sed päeva kogust täis. Ja kui ma nüüd enne ja peale sööki ka ei joo (siis mul kõige suurem janu ongi), siis jääbki vesi mu menüüst välja. Mulle väga meeldib hommikusöögi kõrvale üks kummeli või pärnatee…Nii mõnus.

Aga kokkuvõtteks on täna tore olla, sest kaal liigub selles suunas nagu ma soovin. Ja hetkel on mulle parajad rasedus eelsed teksad, nüüd ma ootan kuna need mulle suureks jäävad.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Annikaz
3810 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen 31-aastane ning hetkel pisikese lapsega kodune, lisaks on mul kodus veidi suurem laps ja mees.1. jaanuaril vaatas kaalult vastu siiamaani minu maksimum number. Aastad kogutud kilod...oleks aeg tagurpidi käik sisse panna ja neist kogutud kilodest vabaneda.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi retseptid on kodused ja maitsvad, süüa saab kõike. Lisaks saab toiduaineid vajadusel asendada, mis on suur pluss.Abiks on ka facebooki suur toetusgrupp, mis on väga motiveeriv.Fitlap teeb kaaluga uuesti sõbraks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom