141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Veel toidust….


Tere taas!

Täna üle tüki aja peaks ütlema, et olin hädas toidu ära söömisega. Ma lihtsalt ei jaksanud. Ma loodan, et see ei ole mingi väga suur probleem, et ma jätsingi ühe toidukorra vahele ja sõin lihtsalt ühe hilise söögi ära. Aga toidu kogused on ikka meeletud. Pean punnitama tõsiselt, et seda kõike jälgida. 

Toidu kogused ka igapäevaselt on menüüs üsna suured.. samas väga lihtsad. Täna tabasin ma ennst mõttelt, et kas ma üldse tean kõike, mis menüüd võimalik on. Kas ma olen kursis toidainega, mida ma näiteks asendada võin. Kui ma seda pikka asendusnimekirja loen, siis vaatan ja mõtlen, et tegelikkuses on ju väga kerge toituda huvitavalt. Mina ise olen lihtsalt kehva ja ei oska seda kõike korraldada. Ja kui hivtavaid kooslusi ma saan ja kui mitmekesiseid retsepte ikkagi siin ja üldse olemas on.

Milles ma täna veelkord veendusin oli see, et ka lapsed on võimlised neid toite sööma. Isegi mul täna menüüd olnud avokaado-munavõi määriti leiva peale. Ja mulle maitses see meeletult. Väga-väga hea!

Miks on see toit üldse oluline? Miks me näeme nii palju vaeva, et teha mitmekesiseid ja huvitavaid toite? Miks on see kõik vajalik? Viimasel ajal olen ma sellele palju mõelnud. Ilmselt sellepärast, et elu oleks põnevam. Kuna ma ise olen piisavalt mitte tark, et seda kõike ise teha ja vajan veidike abi. Ja sellised retseptid on just minusugusele puupeal. Puust ette ja punaseks. Lihtne ja loogiline. Kerge ja lastesõbralik. Värviküllane. Ühesõnaga, kõik on minu elu jaoks just täpselt nii nagu vaja. Või nh, enam vähem kui ma ise oleks tublim 🙂 

Hetkel tunnen, et lausa vajan seda programmi, ilma lihtsalt enam ei saa. Hommikul esimese asjana avan programmi ja nagu näha istun siin ka õhtul hilja. Sõltuvus ilmselt, mis muud. 

Olen nüüd toidust siin ühe väga kummalise postituse teinud, ise ka enam ei jaga matsu, miks? Ilmselt sellepärast, et olen öö magamata, poja arvas, et jääb nohusse ja lihsalt ei maga.. kokku tuli vist kolm tundi. Seega praeguseks hetkeks olen väga kaua üleval olnud ning tekst enam ei jookse…. lähen magama ära, aitab küll, homme uue hooga. Head ööd!!! Magusaid unenägusid 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Annika
3466 lugemist
Minust

Olen 37 aastane naisterahvas, kes töötab õpetajana ning kasvatan kodus nelja last. Olen kaaluga hädas olnud ikka aastaid. Olen proovinud KJ ning ka lihtsamaid dieete. Näis, kuidas siis seekord.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap selle lihtsuse ja väga rohkete retseptide poolest. Kõik on väga käepärased ning huvitavad. Lisaks meeldib mulle ostunimekiri.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom