140797 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Toidust


Tere taas!

Tänaseks olen enam-vähem selgeks saanud toitumise süsteemi. Veidike valmistab veel probleemi see, et ei saa kõrvale väga leiba süüa või piima juua. Mind ennast see väga ei häirigi, aga mees on väheke hädas. Täna tegin lõunaks suppi. Ise olen ka harjunud ikka viilu leiba juurde sööma, aga nh, pole probleemi kui ei saa. Temal ikka oli veidike raskusi sellega. Sama on temal piima joomisega. See oli tal väga kindel tegevus söögi kõrval, aga nüüd peab ikka loobuma. Olen uurinud erinevaid menüüsid, aga tõesti igal poole ei ole piima või keefiri. Aga nh, saame hakkama. 

Meeldib väga see, et saab toiduaineid vahetada. Samuti, et saab toidukordi muuta. Hea mugav on. Vaatad, et seda just mul kodus polegi, aga näe, see on, teeme ringi. Ja see toiduainete vahetamine on kuldaväärt tegevus. Kuna elan maakohas, siis sageli ei ole paljusid toiduasju võimalik siit muretseda. Samas, saan asendada ning muuta ja ehk teist toiduainet on. Väga

väga hea asi. 

Nüüd on toidu vastu huvi hakanud tundma ka vanemad lapsed. Üks neiu ka ikka kaalulangetuse eesmärgil. Kuigi ta veitsa pirtsakam, siis siiani ei ole olnud ühtegi toitu, mis söömata tal oleks jäänud. Teine neiu ikka veel vaatab veidi pika mokaga veel. Ehk saab temast ka asja. Poeg on suht kõge sööja ja kuna imetava emana on portsjonid tõesti suured, siis saab ka tema oma kõhu täis. Ja no kaudselt saab minu pisipoja ka veel kõhu täis läbi minu. Siiani ei ole ükski toit talle gaase tekitanud, seega julgen jätkata.

Toit on vaheldusrikas ning huvitav. Osad retseptid on sellised, mille peale ise ei tuleks mitte mingi valemiga. Suhteliselt lihtsad on ka. Kerge valmistada. Mõnega läheb küll kauem, aga ka ei midagi hullu. 

Selle nädala, mis ma olen toidukava siin jälginud, siis olen kogu süsteemiga väga rahul. Toit on väga hea ning kerge teha. Ma loodan, et olen ka jätkuvalt sama positiivsetes nootides. Tean, et söögiga tuleb ka apsakaid ning patupäevi, aga alati saab ju uuesti reele ronida ja otsast alustada. Ei tasu kohe ennast maha kanda.

Jätkuvalt vahvat söögitemist kõigile!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Annika
3425 lugemist
Minust

Olen 37 aastane naisterahvas, kes töötab õpetajana ning kasvatan kodus nelja last. Olen kaaluga hädas olnud ikka aastaid. Olen proovinud KJ ning ka lihtsamaid dieete. Näis, kuidas siis seekord.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap selle lihtsuse ja väga rohkete retseptide poolest. Kõik on väga käepärased ning huvitavad. Lisaks meeldib mulle ostunimekiri.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom