140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Ostunimekirjast


Ilusad pühapäevaõhtused tervitused!

Täna mõtisklen ma teemal ostunimekiri. Antud koht on toitumiskavas mul täiesti uurimata. Vaatan iga õhtu valmis järgmise päeva menüü ning vaagin üle. Tegelikult oleks vist tunduvalt lihtsam, kui koostad näiteks nädala menüü, millega siis lähed poodi ja selle järgi ostad toitu. Kas keegi on huvi pärast kokku löönud, kas nende toidukord läks maksma tõepoolest nii vähe nagu seal mainitakse. Vahel poes köies on küll tunne, et polenii odav midagi. Mina ei tea. Samas on see, et siiski on sellest nimekirjast ilmselt kasu, kuna siis puust ette ja punaseks tehtud, mida just poest vaja on. Muidu pane oma üksikud asjad kirja ja mine poodi. Ma suudan sealt alati tagasi tulla nii, et midagi jääb ikka puudu, iga jumala kord. Lihtsalt ei pea aju kinni, mida vaja oleks. No uskumatu aju. 

Muidugi on väga mugav tänapäeva nutiajastu, sest alati annab poes lahti lüüa oma telefon ja toidu koostisosad ära vaadata. Mida sa enam tahad, no kui just poes netilevi ei kiusa. Mul kohalikus maapoes näiteks kipub ta jurama. Siis otsi paremat kohta ning vaata kas näed menüüd või ei 😀 siis jääb üle ainult oma ajule loota, aga kui na hetkel väsimus üldjuhul võtab võimust, siis ei ol mäluga mitte need lood väga head. Aga nh, siiani olen toidud tehtud saanud, vahel tuleb lihtsalt vahetada, mis muud.

Ostunimekiri on üldse selline asi, mille ma võtsin kasutusele juba paberi peale kirjutatuna tükk aega tagasi, mis seal ikka, läheks ju poodi kindla peale. Kuna olen selline tuulepea, siis olgu või piinlik tahes, siis lööd ikka poes nimekirja lahti ja kontrollid üle 😀 telefoni on lijtsam näppida, see tänapäeval ju nii ok keegi ei kahtlegi, et vanur on poes ja ei suuda nimekirja mäletada 😁 

Igastahes peaks ütlema, et minu kui kaalulangetaja elu on tänu sellele kõigele, mis netis meile valmis tehtud on, väga lihtsaks tehtud. Mis siin muud, kui võta ennast kokku, nimekiri näppu ja tuld poe poole! 

Igastahes ilusat šoppamist meile selle koostatud nimekirja alusel 😉 naudime täiega!!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Annika
3424 lugemist
Minust

Olen 37 aastane naisterahvas, kes töötab õpetajana ning kasvatan kodus nelja last. Olen kaaluga hädas olnud ikka aastaid. Olen proovinud KJ ning ka lihtsamaid dieete. Näis, kuidas siis seekord.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap selle lihtsuse ja väga rohkete retseptide poolest. Kõik on väga käepärased ning huvitavad. Lisaks meeldib mulle ostunimekiri.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom