140824 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kõik-kõik on uus!


Tere!

Võtsin tükk aega hoogu, et blogisse midagi kirjutada. Pean küll oma klassi blogi, aga peaks ütlema, et endast, dieeditamisest ja elust üldiselt ei ole ma kunagi elu sees kirjutanud. Miks ma siin olen? Ja miks just Fitlap? Eelmise aasta septembrikuus sain oma neljanda lapse. Sündis suur poiss, kes loomulikult tõstis mu kaalu üsna kõrgele. Olen varasemalt tegelenud dieetide ja ka olnud kaalujälgija liige, seega mõtlesin ka seekord, et pean abi leidma, Peale sünnitust läks küll kaal kolinal alla, kaotasin kõik lisakilod, mis rasedusega tulid ning lisaks läks maha veel 10 kg niisama. Aga siis jäi kaal seisma,,,,,ei üles, ega alla. Olin täitsa õnnetu, et kuidas siis nii. Ja siis ma jõudsingi arusaamale, et pean kuskilt abi otsima. Muud enam üle ei jäänud. Aga miks just Fitlap? kui nüüd aus olla, siis Fitlapi reklaame olen ma juba tükk aega näinud igal pool. ja see oli lihtsalt esimene mõte, mis mul pähe tuli, et vot, proovime nüüd seda. siiani olen. Mulle meeldib Fitlap selle lihtuses pärast. Kõik on väga puust-punasega ette tehtud. Ka see, et väga palju saab asju vahetada teeb asja väga kergeks. Kui sul kodus ikka ühte asja ei ole, siis teine ikka ehk on. Lisaks ka see, et kogu pere saab sinna liita. Siis on seltsis koos segasem teha. Eriti vahva on see, et programm arvestab seda kui paljudele ma süüa teen. Kui ikka lapsed on ka söögist huvitatud, linnuke kirja ja saame kõik ühe väga hea toidu teha. Imetava emana on portsjonid ikka eriti suured, vahel ei jaksa kõike ära süüagi. Eks see kõik tahab väheke veel uurimist ja tutvumist, aga nh, kunagi saan ju asja ilmselt selgeks ka. Praegu vajab see asi veel lihsalt harjumist. Tore on see, et kindlasti saan abi küsida kui vaja. 

Veidike endast siis ka. Olen 1.89 pikk ning üsna raske tüdruk. Soovingi Fitlapi abiga seda muuta. Olen nelja lapse ema. Hetkel kodune, väikese koormusega käin tööl ka. Ametilt klassiõpetaja ning inglise keele õpetaja.

Ohh,, sai üsna pikk sissejuhatus. Elame-näeme, mis siis kaalulangetamine omaga kaasa toob.

Päikest!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Annika
3428 lugemist
Minust

Olen 37 aastane naisterahvas, kes töötab õpetajana ning kasvatan kodus nelja last. Olen kaaluga hädas olnud ikka aastaid. Olen proovinud KJ ning ka lihtsamaid dieete. Näis, kuidas siis seekord.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap selle lihtsuse ja väga rohkete retseptide poolest. Kõik on väga käepärased ning huvitavad. Lisaks meeldib mulle ostunimekiri.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom