Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Eesmärgid

Mõtlesin ja mõtlesin siin, millest täna kirjutada. No kohe üldse ei ole soonel sellega. Esiteks olen väga reelt maas, koheükdse eu edene. Teiseks rändab suhu kõik jama, mis ei peaks sinna minema. Siis ma mõtlesin, et peaks omale äkki mingid eesmärgid seadma, mille nimel pingutada. Äkki see aitaks, no mina ka ei tea… 

1. Oluline oleks püsida kavas, kas just sada prossa, aga üritama paeks. Muidu lõpetan ma varsti kohe palju-palju suuremana, kui ma enne olind.

2. Hoidun igasugustest näkitsemistest.Kuigi ma ei ole veel siiani aru saanud, kas ma võin söögikordade vahel näiteks süüa mingit puuvilja kasvõi. Või ongi rangelt neli söögikorda ja kõik?!
3. Kavatsen võimalikult ruttu ja võimaluse piires alustada uuesti kepikõnniga. Kaua võib. Ei ole ju vabandust, mis keelaks õue minna ja üks ring teha. Ma lihtsalt vajan utsitajat, üksi kohe üldse ei viitsi. Kaksi oleks hoopis teisasem tunne.

4. Oluline on tuua menüüsse vaheldusrikkust. Mõnede retseptide puhul, mis mul siin järjest tulevad on tunne, et kas tõesti kogu aeg tatar ja kanaliha. Aga siin tulebki mängu see, et ise pead vaeva nägema ja pingutama ning muutusi menüüs tegema. Siis ei tule sellist tunnet ja asi on vaheldusrikkam. Eks jällegi üks koht, kus ma ise pean pingutama!

5. Üritan kõigist nendest eelpool toodud reeglitest kinni pidada. See on kõige tähtsam reegel. sest minu jaoks on oluline just neid eelpoololevaid täita. muidu ei saa asjast asja. 

Siin arvutis istudes ning neid reegleid kirjutades on väga hea muidugi neid mõelda ja sõnastada, aga kas ka päriselus need täituma saavad, näitab aeg. Eks saab näha, kui järjekindel ma olen ja kas ma siis neid ka täidan. Praegu on mingil põhjusel väga kehva see kava järgmine. Seepärast ka need punktid. Peaks need välja printima ja külmkapi peale panema. Muud vist üle ei jää. Kui ma kunagi KJ olin, siis kästi enda suur pilt külmkapi peale panna,et kui igakord kapi kallale kipun, siis hea vaadata. Kui ei taha suureks saada, uks kinni 😀 Nüüd peaks oma lubadused panema, kes ikka oma lubadusi murda tahab 😉

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod