143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Miks ma seda teen


Mul ei ole tegelikult vaja kaalu langetada, sest oma pikkuse ja kaalu juures on olen normaalkaalus. Aga… Igal naisel on omad piirkonnad, mis vajavad n-ö veidi korrigeerimist. Tellisin kava juba enne 2016. a jõule, kuid tõsisemalt  tegelema hakkasin alles jaanuari teises pooles. Kahtlus selle kava töötamise osas jäi, kuna lugedes kasutajate blogisid, kus mõnel kaal pigem tõusis, ei tekitanud see just kõige kindlamat tunnet.

Alguses oli keeruline see süsteem endale selgeks teha, aga FB tugigrupist on palju abi. Sain aru, et võin teha mitu portsu ette ning ei peagi õhtuid vaaritades mööda saatma 😊 Olles nädal aega 100% kava järginud, sain aru, et see töötab siiski, kuna kadunud oli 1,5 kg 😊 See oli positiivne! Kuulutasin seda õhates ka oma abikaasale (päris mitu korda ikka) lootuses, et ta võtab ka lõpuks vedu, sest kaalulangust on temal rohkem vaja kui minul. Ning ei läinudki kaua, kui ta ükspäev teatas, et ta võiks ka proovida. Tõuke selleks andis ka minu toitude mekkimine, sest olgem ausad – need on maitsvad. Ta tahtvat ka hääd ja paremat 😁 Küsisin veel üle, et kas ta on ikka kindel-kindel, sest teades tema armastust igasugu kastmete, ketšupite jm sellise vastu, ei olnud ma just väga agar teda uskuma. Ta ütles, et jah, ta tahab ka lõpuks end käsile võtta ja ülekilodest lahti saada, mida ei olegi väga vähe – ca 40kg 😮 Hästi, kui see on sinu kindel soov ja tahtmine, siis sündigu sinu tahtmine. 

Tegelikult pean tunnistama, et see võtab siiski oma aja – kõik see planeerimine, kombineerimine, asendamine… Alati ei ole ju meeles, kui palju gramme mul seda või toda veel kodus külmkapis alles on ning seetõttu jõudsid mingid tooted koju topeltkoguses. Ja siis tuli ju kogu menüü jälle uuesti üle vaadata, et midagi vahepeal halvaks ei läheks. Praeguseks olen oma planeerimisega jõudnud niikaugele, et kindlalt on paigas kahe päeva menüü ning siis saan juba vaadata, mida veel alles on ning mida on vaja juurde osta. Ning välja on kujunenud ka mõned lemmikud, mida teen tihemini. Hommikul pigem muna või puder, õhtusöögiks (nimetame seda pigem õhtuooteks, mille sööme-joome enne töölt ära minekut) smuuti või kergem võileib. Ja olgu öeldud, et abikaasa on "kaotanud" 4 kg 😉 Lahe!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anni
1093 lugemist
Minust

Normaalkaalus naine aitab abikaasal kaalu langetada :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Miks Fitlap mulle meeldib? Esmalt vist sellepärast, et ma ei pea mõtlema, mida süüa teha. Teisalt sellepärast, et selle abil on võimalik kaalu alandada.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom