91625 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Anni on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Fitlap ja muu eluolu
15.02.2017

Mõtlesin, et kirjutan veidi ka sellest, kuidas ja mil moel Fitlappimine muud eluolu mõjutanud on. 

Tahvelarvuti

Peale liitumist muutus see asendamatuks. Panen selle söögi tegemise ajal lauale ning vean siis näpuga järge, et mida ja kui palju. Kuna teen süüa ka abikaasale, siis pärast sisestan toidu koguse ja saan kohe teada oma portsu kaalu. Telefoniga see tegevus nii mugav pole – ta on lihtsal veidi väike selle jaoks. 

Tastkuarvuti

Saaks ka telefonis, kuid taskuarvutiga kergem. Liidan-lahutan koosisosade koguseid, mis mulle ja abikaasale määratud, näiteks: "Mulle on 90g õuna, sina saad … mmm 192g" smiley

Karbimajandus 

No nii. Paar päeva fitlapitamist tegi selgeks, et neid karpe on ikka häbiväärselt vähe!! Tõin kaks komplekti üksteise sisse mahtuvaid karpe. Ja kasutuses on isegi need kõige pisemad. Vanem poeg tegi ükspäev (peale suurt vaaritamist) külmkapiukse lahti ja ütles, et "siin on kõik grammikaup ja süüa pole midagi". Täpsustuseks, et lastele teen eraldi söögi. 

Nõudepesu

Mnjaa… Nõudepesumasin on hakanud tihemini töötama. Samas – karbid pesen käsitis, sest neid on alatasa vaja cheeky

Nõude kaalunimekiri

Mul on köögikapi siseuksel kleebitud märkmepaber, kus on kirjas pottide, kausside, kannude jne kaalud. Seda poleks vaja, kui ei teeks ka abikaasale süüa. Jube hea on siis pärast todukogusest need grammid maha arvata. Ja oi kui tigedaks teeb, kui unustan eelnevalt anumat kaaluda, mis sinna nimekirja ei ole veel jõudnud.

Anni on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.