Fitlap ja muu eluolu

Mõtlesin, et kirjutan veidi ka sellest, kuidas ja mil moel Fitlappimine muud eluolu mõjutanud on. 

Tahvelarvuti

Peale liitumist muutus see asendamatuks. Panen selle söögi tegemise ajal lauale ning vean siis näpuga järge, et mida ja kui palju. Kuna teen süüa ka abikaasale, siis pärast sisestan toidu koguse ja saan kohe teada oma portsu kaalu. Telefoniga see tegevus nii mugav pole – ta on lihtsal veidi väike selle jaoks. 

Tastkuarvuti

Saaks ka telefonis, kuid taskuarvutiga kergem. Liidan-lahutan koosisosade koguseid, mis mulle ja abikaasale määratud, näiteks: "Mulle on 90g õuna, sina saad … mmm 192g" smiley

Karbimajandus 

No nii. Paar päeva fitlapitamist tegi selgeks, et neid karpe on ikka häbiväärselt vähe!! Tõin kaks komplekti üksteise sisse mahtuvaid karpe. Ja kasutuses on isegi need kõige pisemad. Vanem poeg tegi ükspäev (peale suurt vaaritamist) külmkapiukse lahti ja ütles, et "siin on kõik grammikaup ja süüa pole midagi". Täpsustuseks, et lastele teen eraldi söögi. 

Nõudepesu

Mnjaa… Nõudepesumasin on hakanud tihemini töötama. Samas – karbid pesen käsitis, sest neid on alatasa vaja cheeky

Nõude kaalunimekiri

Mul on köögikapi siseuksel kleebitud märkmepaber, kus on kirjas pottide, kausside, kannude jne kaalud. Seda poleks vaja, kui ei teeks ka abikaasale süüa. Jube hea on siis pärast todukogusest need grammid maha arvata. Ja oi kui tigedaks teeb, kui unustan eelnevalt anumat kaaluda, mis sinna nimekirja ei ole veel jõudnud.


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse