137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kuidas ma end ühel hetkel Fitlapi kasutajana avastasinMa olen terve oma nooruspõlve olnud pigem kergemate ja saledamate killast tüdruk. Kõik muutus aga pärast esimest rasedust. Ei, ma ei ole ülekaaluline vaid normaalkaalu ülemises otsas. Kahjuks tunnen ma ennast aga kõige paremini pigem normaalkaalu alumises otsas. Seega, ühel hetkel leidsin, et see peab muutuma. Omaette tõuke andis veel asjaolu, et üks hea tuttav, kes minust alati rohkem kaalunud oli ühel hetkel minust kergem. Ka küsimused “Millal siis kolmandat oodata on?” ja “no ikka tuleb perelisa, jah?” ei aidanud kaasa enesetunde kerkimisele vaid pigem langemisele.

Abikaasa küll ütleb, et temal pole selle vastu midagi, et mind on pisut rohkem millest kinni haarata, kuid ma ise ei tunne end enam iseenese nahas hästi. Justkui oleks võõras kehas ja nii leidsin, et ainuõige on end muuta. Kasvõi juba laste pärast, sest koduste lastena saavad nad kõik oma söömisharjumused minult. Ka kehakuju ja kaal mõjutavad tegelikult lapsi rohkem kui me arvatagi oskame. Niisiis tabasin end soodukaga prooviks ühe kuu ostmisel.

Kuu liitumist ostes olin ma üsna kindel, et hea kui ma selle kuu aega vastu pean. Nüüd mõtlen juba, et peab ikka kindlasti pikendama et ikka kauem saaks nii hästi süüa.

Statistilistest numbritest ka: Minu algkaaluks oli 70kg 175cm pikkuse juures. Jah, paljude jaoks oleks see kindlasti ideaalkaal, aga nagu ma ütlesin, minu jaoks mitte. Lisaks enesetundele sõltub minu kaalust ka ravimikogus, mida mulle igakuiselt manustatakse ja juba see 5-10kg võib seda omajagu muuta. Kaks päeva kava täielikku jälgimist on kehalt ära viinud 0.5kg. Kui see ei näita, et asi toimib, siis ma ei tea mis näitab 🙂

Kui ma nüüd end veel rohkem trenni suudaks tegema sundida, siis võiks iseendaga juba väga rahul olla. Aga leian, et üks muutus korraga ja küll kaalu langedes ka trenn päevakorda tekib aina rohkem. 

Pean küll ütlema, et perekonda ma Fitlap'i toite sööma pole "sundinud" teen neile mõningaid toite mööndustega ja gramme niiväga taga ei aja. Ka pole ma neile väikest suhkrut keelanud, kuid katsun neidki suunata järjest paremate valikute poole. 
 

Kuidas teie perekond esialgu asjasse suhtus? Kas olete skeptikutest lapsed ja abikaasad endaga sama toitu sööma saanud?

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anne-Mari O
885 lugemist
Minust

Olen kahe lapse ema, kes elab pealinna mändide all. Naine oma kallile abikaasale.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kuna kahe lapsega majapidamises kipun mina sageli ära unustama enda söömise, siis tunnen, et Fitlap aitab mul seda meelde tuletada. Vajab ju iga keha ka salenemiseks kütust ning kui seda ei anna, siis pole ka kaalulangust oodata. Lisaks on suureks plussiks ka retseptide mitmekesisus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva