Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Päev 44.

Kaal 65.1 kilo, ohohohhoooo, varsti paistab Fitlapi teekonna keskpaik. Mu tegeliku kaalukaotuse keskpaik on juba pikalt selja taga :D.

Eile kirjutasin postituse ära ja olin jumala närvis. Kuidas jõuab ja kuidas saab kui niiiiiiiiii palju asju teha. Aga mis nädala sees tehtud, see nädala lõpus hooleta. Ehk hakkasin asjadest lihtsalt otsast peale. Iga kord kui autoga keldrisse parkima sõitsin võtsin portsu terrassimööbli juppe kaasa. Toas andsin väiksemale lapsele lapi kätte ja tegi ta ilusasti mööbli talvega tekkinud tolmust puhtaks. Tassisime koos jupid välja ja hakkasime vaikselt otsast kokku panema. Ja saimegi toolid kõik kokku! Tänaseks on alla jäänud veel laud, mille ma saan õhtul veel tuppa tassida. Ehk jõuab kokku ka panna.

Lilled terrassile – no neid panen ka vist lapsed istutama. Rõdukastid on mulda täis ja mis see siis neil kahe peale need 35 taime ära panna ei ole. Rõdu peal on maitsetaimed ka hakanud ilmet võtma. Murulauk hakkab juba vaikselt õienuppe ajama, ma ei teagi nüüd mida sellega peale hakata.

Pesu sain ka sorteeritud, mis muidugi tähendab, et vannitoa põrand on kaetud mitme-setme hunnikuga – 1 valge/hele hunnik, 1 roosa/punane hunnik, 1 värviline hunnik, 1 must hunnik ja 1 spordiriiete hunnik. Vaatame palju neid nüüd pessu jõuab täna, palju hiljem. 

Ja kui nüüd niimoodi vaatama hakata, siis saabki sedasi igasugu olulised tööd ära tehtud. Isegi jõudsin väikese tiiru eile jooksmas käia. Käisin esimest korda täiesti lühikeses dressis. Oli küll veidi imelik oma lumivalgeid sääri linna vahel välgutada, aga samas kui ilm selliseks jääb ja dress ka lühikeseks jääb, siis varsti on valgete säärte asemel kerge tooniga sääred.

Ainuke asi, mida ma kindla peale ette võtma ei hakka ise, on meie elektrigrilli parandamine. Jätan selle laupäevaks abikaasale, kes selleks ajaks komandeeringust kodus olema peaks. Ma heal meelel ei topi oma nina elektriasjadesse, jätan need asjad inimesele, kes sellest suurema naudingu saab kui mina :D. Muide ega ma tegelikult ei kahtle selles, et ma hakkama saaks. Muidugi saan, Youtube’ist saab ju kõike õppida, nii et mis see siis ära ole, et üks grill korda teha! Samamoodi vahetasin kunagi oma mobiiltelefonil ekraani. Videod arvutis ette ja vaatasin, panin pausile, tegin järgi. 

Et siis üleüldises mõttes on tuju täna igati parem kui eile oli ja võtan rõõmuga saabuva nädalavahetuse vastu. Eks paistab, kas jookseb juhe kuskil vahepeal kokku või saab ilusat ilma ja üritusi nautida :).

Kena nädalavahetust kõigile!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod