Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Päev 43.

Kaal 65.2 kilo.

Mis mind veidi imestama paneb tänase kaalu juures on see, et arvestades hetke kuuseisu, siis minu arvates peaks kaal veidike tõusma. No nii kilo kuni paar. Mul naisterahvana ikka korra kuus see tekib. Muidugi hetkel ei tähelda ma ka seda, et iga asi mind närvi ajaks ja ma kõigi peale tige oleks, nii et ehk on tsükkel veidi segi ja hakkan tigetsema paari päeva pärast. Isud ka veel pole kummitama tulnud… no välja arvatud see galett maapähklivõiga, mille ma just hetk tagasi täiesti kavaväliselt endale tegin. Patukaks seda kirja ei pane, liiga vähe selle jaoks. Sellenädalane patutoidukord jääb vist kuhugi nädalavahetusse nt laupäeva hilisõhtuks Eurovisiooni kõrvale või hoopis pühapäeva päevaseks.

See nädalavahetus paistab juba ette ära nii ülekoormatuna, et esmaspäeva peaks vabaks võtma, et nädalavahetusest puhata. Kahjuks pole see küll võimalik, nii et tuleb lihtsalt ära rühkida kõik üritused.

Hakkab nädalavahetus peale õnneks reede õhtul ja sinna pole ausalt mul mitte kui ainsatki tegevust planeeritud. No välja arvatud lastega tegelemine, sest abikaasa on ära. Pesu tuleks vist ka pesta…. Reedel tuleb kogu see pere varakult õhtul “kotile” saada, sest laupäev….

Laupäeva hommik hakkab iganädalase lapse trenni viimisega. Sealt tagasi, siis tuleb Kalamaja päevadele minna. Õhtul on laupäeval Muuseumiöö ning lapsed on juba paar kohta vaadanud, kuhu nad (jälle) tahaks minna. Katsun ise valida kolmanda koha, et veidi rutiini katki teha. Muuseumiöölt saabume tavaliselt ikka poole 12 paiku, aga seekord on nädalavahetusel veel ju Eurovisioon ka…

Eurovisiooni sai vanasti vaadatud sõpradega pudeli veini või muude jookidega, nüüd vaatame Eurovisiooni lastega. Neil ka huvitav, et saavad õhtul hilja hilja üleval olla. Vaatame seda tavaliselt meie suures voodis, nii et kui keegi kogemata ära vajub, siis on vähemalt pehme peaalune olemas. 

Pühapäeva hommikul tuleb end välja magada (ja loota, et lapsed sama teevad) ning siis on Kalamaja kohvikute päev. Ma nüüd ei teagi, kas jätta oma patukas selleks ajaks või katsuda joont hoida?

Ja siis tuleks veel ju grillida. Mis tähendaks, et peaks keldrist terrassimööbli üles tooma, puhtaks tegema, kokku panema… Lilled tuleks ka ära istutada…. Ja maale peaks minema, et tomatid ära siduda ja kasta…. Sporti tahaks ka veidi teha…..

APPPIIIIIIIII!!!, kui see kõik kirja panna, siis saan isegi aru, kui hullumeelne kõike seda üritada on. Ma nüüd lähen masendun veidi ja katsun miskit kasulikku teha.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod