Päev 41. Eelmise nädala trennid

Kaal 65.3 kilo

Eelmise nädala liigutamise kokkuvõte veel tegemata. 

Laupäeval lonkisin umbes 4 km elliptilise trenažööri peal (kas see on ikka õige nimi? kõlab hirmus kohmakalt…. aga no teate küll, see masin, kus jalgadega vehid edasi tagasi ja käes on kepimoodi asjad ja samamoodi edasi tagasi). Madalal pulsil poolteist tundi. Ise samal ajal järjekordset autode putitamise showd discovery vms kanali pealt vaadates.

Pühapäeval kasutasin võimalust käia Ülemiste MyFitnessis Bodypumpis ja pärast seda mullivannis ja ujumas. Aurusaun oli kahjuks kinni. Tavaliselt ma Ülemistes ei käi, aga soovisime pühapäeval kogu pere filmiõhtut teha ja seega tuli tavalise pühapäeva õhtuse pumpi asemel alternatiiv leida. Ülejäänud pere käis kevadele kohaselt hoopis uisutamas :). Aga miks mina kaasa ei läinud – ma tõesti ei seisa eriti hästi uiskudel püsti ja leidsin, et oma närvide ja energia paremaks kasutamiseks läksin trenni, kus ma tunnen, et ma midagi ikka oskan ka.

Esmaspäeval olin tubli, jooksin 10 km (ja veel enda kohta väga ilusa, kiire ja ühtlase tempoga), aga nagu ühes eelnevas postituses mainisin, siis lõhkusin selle jooksu käigus oma villitatud jala.

Teisipäeval lakkusin kodus haavu, ülekantud mõttes. Tegelikult paranemise mõttes oli hea kodus töötada, jalale palju õhku anda ja tema eest hoolitseda. 

Kolmapäevaks oli mõte hommikul pumpi minna, aga uni oli nii magus, nii magus… Selle asemel tegin õhtupoolikul järjekordse motoshowdega (või oli see lennuõnnetuste analüüs?) sisustatud pooleteisttunnise elliptilise satsi. 

Neljapäeva hommik kordus nagu kolmapäevgi – ehk magasin pumpi asemel, aga kuna jalg tundis end juba kenasti ja olin uued jooksusokid ära ostnud, siis mõtlesin, et proovin õhtul väikese jooksuringi. Nii väike ei tulnudki – 9 kilomeetrit ja jalaga ei mingit muret.

Reedel jõudsin lõpuks ometi pumpi ka :).

Laupäev oli üks kummaline trennipäev. Hommikul käisin vesiaeroobikas (sellest pean üldse ühe eraldi sissekande tegema). Pealelõunal mõtlesin jooksma minna ja muudkui ootasin ja ootasin, et vihm järgi jääks. Ei jäänud. Läksin siis vihmaga. Muud lugu polnud, aga Tallinna tänavatel on vihmaga paras takistusrada (ehk jooksmise asemel hüppad mõnel tänaval loikude vahel). Mingi hetk hüppasingi kogemata loiku sisse, nii et jalg lirtsus. Sellega sai ka minu jooksutuju otsa. Joostud sain 6km. Küll olin kodust piisavalt kaugel, nii et viimased 1,5 kilomeetrit tulin jalutades.

Kokkuvõtlikult (äpardused välja jäetuna) hea trenninädal ja igal juhul sai välja teenitud mitu hilist õhtusööki topeltkoguses.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod