Päev 40. Emadepäevast, emadest ja söömisest

Kaal 65.5 kilo, 5.5 kilo veel minna.

Täielik võit peale söömismaratoni, et kaal on sama kui 2 päeva tagasi :D.

Eile oli emadepäev. Minu päev algas sellega, et hommikul ärgates leidsin end voodist üksi. Meelde tuli, et eelmisel õhtul sai abikaasaga räägitud, et tõuseme poole 10 paiku. Kell oli pool 9. Sain aru, et kuskil miskit toimub ja kasutasin aega, et rahulikult voodis vedeleda ning veebist ajalehti lugeda. Kaua olla ei saanud, sest suurest ülemagamisest ja voodis vedelemisest hakkas selg ja puus tunda andma. Mingi hetk siis hõikasin, et kas ma tohin voodist välja tulla, aga selle peale teatati teiselt poolt ust, et elagu ma üle ja istugu voodis edasi :).

Umbes 5 minutit hiljem tuli siis pere mind “üles ajama”. Lilled ja kaardid ja hommikusöök. Muide täitsa Fitlapi hommikusöök (välja arvatud 5 grammi kohupiimapastat, mis puudu jäi :D)! Sõime siis terve perega voodis hommikusööki ning seda jäävad nüüd järgmise voodipesu vahetuseni meenutama maasikatest tulnud plekid valgel voodilinal. Aga pole hullu, idee oli ju armas ja eriti armas, et nad arvestasid sellega, et mulle mingit “jama” ei toonud (tavaliselt käiks sellise voodis hommikusöögi juurde apelsini- või greibimahl, croissantid jms). 

Peale minu on peres veel üks “ema” – minu enda ema. Tihti oleme käinud emadepäeval tema juures, kuid seekord pakkusin välja, et läheme välja sööma. Tunnistan ausalt, et selle taga oli väga isekas plaan, sest väljas söömine annab mulle võimaluse dikteerida ise, mida ma söön ja kui palju. Emale külla minnes on valik tema tehtud, toidust (või ka osast sellest toidust) keeldumine ei ole variant. No tegelikult on variant, kuid sellega kaasneb kas
a) temapoolne solvumine; 
b) temapoolne seletamine, miks see on tobe, mida ma teen;
c) selgitus, et tema tehtud toidud on ju nii tervislikud;
d) kõik variandid korraga või erinevates kombinatsioonides.
Seega mu ema ei tea, et ma hetkel oma toitumist jälgin ja alla võtan ja parema meelega jätan hetkel selle nii. 
Alati on muidugi võimalus kõik ära süüa ja märkida toidukord patutoidukorraks, aga kui ma seda märkima juba pean, siis tahaksin, et see patukas koosneks just nendest toitudest, mida ma sel hetkel ihaldan!
Seega käisime õhtupoole hoopis väljas söömas. Ja märkisin selle söögi endale ausalt patutoidukorraks, sest ma sõin kõike, mida soovisin – mitut sorti liha ja erinevaid hõrkusid magusaid ampse. Üks vahuveiniklaas ka veel juurde.

Kõik olid rõõmsad, keegi midagi ette valmistama ega hiljem koristama ka ei pidanud. Ning nagu näha, siis mu kaal ka hommikul mulle sõrgu vastu ei ajanud ja kaalus mind mõistlikult 65.5 kilo peale!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod