Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Pikk liug!

 

No niiiiiii …..Küll mul on ikka pikk liug. Nagu oleks vastlapäev. Küllap vastlapäeval oleksin kõiki võitnud, kuid praegu pole väga midagi rõõmustada. Olen libastunud Fitlap programmi järgimises. See tähendab, et ma ei ole üldse Fitlap programmi poole vaadanudki ja seda juba õige pikalt, juba viis päeva patustan ja ei saa pidama. Eks põhjust oli ju ka, aga siiski oleksin võibolla võinud veidi oma söömist jälgida. Kuulge, aga kuidas sa jälgid kui viis päeva järjest on laud head-paremat, soolast ja magusat pidevalt täis. Ise valmistad midagi, külalised toovad kaasa omatehtud hõrgutisi. Tahad ju kõike veidikenegi maitsta ja siis juba ongi kõht liiga täis. Olen end siin veidi lohutanud – ega seda rikkalikult kaetud pidulauda kuigi tihti juhtu. Korra aastas ehk? Praegu ju ikkagi juubel. Tähistada tuleb (ei tule, ikka tahan ka) ju erinevate seltskondadega erinevatel päevadel. Ja siis järelsöömised ja  nii edasi…. Ja nii mu pikk liug kestab! Huvitav, kus on kelgu pidurid?

Täna kaalule minnes tegelikult tulemust nähes väga hullu ehmatust polnudki.  Kaalunumbrid veidi kurvaks tegid, kuid pean ju jääma ikkagi realistiiks. Kui viis päeva on erinevid torte söödud (ja mitte Fitlap torti), siis kaal ei saagi ju langeda. Nii oligi, terve nädala jooksul kaal ei langenud, püsis pigem paigal. Kui päris ausalt, siis veidi ikka tõusis.  Eks tuleb uuesti alustada. Ma täna juba proovisingi toidukoguseid vähendada. Hommikul proovisin ka Fitlap kooki. Küpsetatud kohupiimakooki. Käisin üleeile suuremas linnas ja õnnestuski kooki saada, Täiesti juhuslikult, kuna see Fitlap tordi ostmine polnud üldsegi mu eesmärgiks. Poes lihtsalt jäi silma, ja kuna teadsin, et meie poes seda kooki kindlasti ei müüda, siis ostsingi. Hommikul kaalusin siis täpse koguse välja. Teate, päris huvitava maitsega kook. Just huvitava maitsega, mitte lihtsalt hea maitsega. Esimese suutäie järel mütlesin, et seda kooki ma küll enam ei osta. Kuid edasi süües tekkisid muud mõtted. Päris põnev maitse, kook on kook. Ja nüüd olen arvamusel, et eks ma ikka osta seda kooki uuesti, kui tuleb magusa isu. Süües tean siis vähemalt, et söön lubatud kraami. Kas ma olen postitusi lugedes õigesti aru saanud, et neid kooke on veel, erinevaid maitseid? Huvi pärast tahaksin küll kõik ära proovida. 

No näete nüüd. Ei saa ma oma jutuga kookidest kaugemale. Tore vähemalt, et magusate kreemikookide juurest olen jõudnud tagasi Fitlap koogi juurde. Ehk saan pidurid pidama ja kaalu jälle langema!!!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod