Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Nagu kaks tilka vett???

                     

 

Tegin täna esimest korda Fitlap retsepti järgi endale süüa. Kuidas tundub? Kas näeb natukenegi välja selline, nagu siin programmis postitatud foto? Retsepti pealkiri oli "Kodujuust röstitud seemnete ja puuviljalõikudega". Pean kohe üles tunnistama, et seemned jätsin röstimata. Tundus liigse luksusena. Võtab aega ja küllap annaks ka lisakaloreid. Kõik muu püüdsin aga teha retsepti järgi. Ekstra käisin poes ja ostsin vajalikud ained. Õnneks ei olnud see retsept ka väga ajamahukas. Retsept lubas, et saan toidu 15 minutiga valmis. Kuna jätsin seemned röstimata, siis arvatavasti sain isegi kiiremini hakkama. Kella ei vaadanud, kõht oli nii tühi. Hea, et jõudsin foto enne söömist ära teha. 🙂indecision

Siia oma blogisse tahtsin panna kaks fotot kõrvuti, enda tehtud toidu ja siinse programmi foto samast toidust. Kuid ei osanud siinset fotot kuidagi oma blogisse kopeerida. Kui keegi teab, kas ja kuidas see võimalik oleks, siis oleksin tänulik, kui mulle ka õpetaksite. Minu meelest on päris vahva võrrelda niinimetatud originaali (see mis me siit Fitlap pogrammist näeme) ja koopiat (ehk seda, mis kodudes välja on tulnud). Praegu peate küll originaali foto otsima retseptidekogust. Usun, et see ei ole võimatu tegevus. (Ise küll pole veel ühtegi retsepti proovinud nie järgi üles otsida, ikka lasknud programmil soovitada).

Ah, et täna siis esimest korda tegin retsepti järgi endale süüa.!!! Tean, tean, peaksin olema juba nädal aega toitunud selle kava järgi, kuid ma ei jõua selleni, et vaataks retsepti, ostaks vajalikud toiduained poest ning kodus nendest siis veel midagi valmistaks ka. Koju jõudes on kõht nii tühi, et haaran esimese ettejuhtuva toidupala ja peagi on kõht täis. Kes siis enam tahaks süüa hakata valmistama? Ja nii kordub see päevast-päeva. Hommikul on vägevad plaanid, vaatan ikka hommikuti Fitlap programi toidusoovitused üle, kuid õhtul koju jõudes kordu nii, nagu eespool kirjeldasin – söön, mis kätte juhtub. Olen nüüd püüdnud mõelda ja tekkinud olukorrale lahendust leida. Täna katsetasin, sain hakkama. Toit oli päris maitsev, kuigi taldrikutäie toidu välimus võibolla polnud nii väga kena. Ka aega ei võtnud väga palju. Algul tundus küll, et kõht jäi tühjaks, aga tegin südame kõvaks ja tulin laua äärest eemale. Ei söönud midagi lisaks. Praegu on juba päris hea olla. Tunne on positiivne ja võibolla õnnestub homme jälle vähemalt üks retsept ära katsetada. Tänase toidu tegemisega saaksin ka homme hakkama. Äkki õnnestub …Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂĽĂĽa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod