Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Tühjus

Hommik, jälle algas uus päev. Iga päev on täis rohkem ootusi ja tegusi, kui mööduv. Õnneks paistab väljas juba päike, see on tõeline ime. Mõeldes, mis viimased päevad väljas toimunud on, uhhh. Masendus tuleb lausa. Kena suvi küll, otsi lausa talveparka välja, kui külmetada ei taha. Ei tea, kas talvesaapaid kah vaja oleks? 

Kell on juba 10 läbi. Magama sain alles 1 ajal öösel. Lubasin, et magan vähemalt 11ni, panin isegi telefoni hääletu peale, kuna tavaliselt kui seda laupäeviti ei tee, helistab keegi ikka. Pool 9 oli uni pühitud ja kohvi neelud hakkasid käima. Kapist kohvipuru otsides meenus, et eile sai see otsa ja vaja ubadest uus jahvatada. Phh, pesamuna ju alles unemaal, ma ei ole nii südametu, et oma kohvi isu pärast kohviveskimüraga lapse üles ajaks. Vannituba päästab sellises olukorras alati. 

Nüüd ma siis vedelen diivanil, tass kohvi naha vahel, uudised netist loetud ja pean enesega võitlust, et kui keegi viitsiks mulle ka hommikupudru valmis teha, kas siis seada sammud uuesti seenemetsa, kuna viimane saak oli 4 õnnetut seent, isegi kastet ei saanud. Pagan, just laksas, et täna ju laupäev, kõik metsalised on ammu juba seenekohad üle käinud aga mina olen alles diivanil. Ometi ärkasin täna tundega, et on reede. Kuidas ma omadega ikka nii puusse panna sain? Ja täna juba 6.juuli :O Kuu aja pärast jälle tööle. Masendus hakkab tasapisi ligi imbuma. Nüüd tahaks juba tagasi magama minna. Isegi päike ei suuda tuju tõsta. 

Mõtlesin täna korra raamatukogust läbi hüpata, hea ikka, et netist lahtiolekuaegu uurisin. Täna oleksingi tühja seda uksetagust kaapima jäänud, suveperioodil on laupäeviti suletud. Tore, aitäh! Saan aru, et ka need töötajad tahavad suvel rohkem puhata aga… Esmaspäeval mul raudselt seda tuju jälle pole.

Tundub nagu tuleks täna mingi virisemise päev. Tunnen ennast millestki häirituna. Nüüd pean välja mõtlema, mis see on ja ruttu lahenduse leidma. 

Noo, tänase päeva menüü võiks ka enamvähem paika panna, muidu tekib see mingi hetk ,kus kõht on niii tühi ja võiks kõik asjad korraga ära süüa. Olen praktiliselt igal hommikul söönud hirsiputru, tundub, et täna tuleb leida muu lahendus. Kas mingi teise pudru näol või hoopis munaroog? Mitte ei viitsi retsepte lappama hakata aga aru ka ei saa, mis isu parasjagu on. Jälle olen omadega ummikus. Isegi lõunasöögi ideid ei ole. Kapis on kanafilee, aga mida sellest teha? Ei tore- peab vist uue kohvitassi täitma ja aknast edasi tühjusesse vaatama ja mittemillegist mõtlema. Täna ei ole mõtlemise päev, no ei ole. 

 

A.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod