Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Totaalselt paigast ära

Aina rohkem leian ennast mõttelt, et midagi on minu organismis totaalselt paigast ära. Kuidas on see võimalik, et keset päeva käib järsku mingi krõps ja minu mõtteviis muutus 360 kraadi? Seletan lahti.

Hommikul ärkan täis energiat ja toetahet. Joon oma kohvi ja hakkan juurdlema, milline alanud päeva menüü võiks olla. Tavaliselt planeerin kaks toidukorda ette ehk siis hommiku ja lõuna. Teen toidu valmis, pakin tööle kaasa. Tööl lõuna ajal keedan juurde sooja teed, päeva peale joon ka vett. Vahel ei jõua ma veel õhtul kojugi, kui juba olen midagi kõrvalt söönud või siis kujuneb kodus õhtusöök koheselt kavaväliseks. Ei aita ka see, kui kodus oleks ootamas kaalutud ja möödetud valmistoit. Sest mingi aja pärast on mul kõigest ükskõik ja juba olen sattunud nõiaringi. Vahel on isegi nii, et kui õhtul uni peale ei tule ja ma voodi väherda ei jaksa, siis leian külmikust midagi meelepärast ja leian ennast lõpuks teleka eest, kuigi ammu on uneaeg. Täpselt nii juhtus eile õhtul. Juustu võileivad olid täiesti omal kohal ning hommikul ärgates ei olnud mingit söögiisu. Tegin oma kohvi valmis ja nautisin seda, samal ajal aga valmistasin hommikusöögi, mis sai tööle kaasa pakitud ja ka lõuna tuli pigem selline snäkilaadne (smushie ja juust – mõelemad kapist kohe võtta).

Ülejäänud nädala peale ei julge ma mitte mõeldagi. Üks kiusatus ajab teist taga ja iseloom on pigem allaandja oma, kui mingi vapralt võitleja.

Hambad ristis ootan, et kasutusajale tuleks mingi hea pakkumine, et oleks motivatsiooni aga samas on hirm, et kui ma nagunii koguaeg ebaõnnestun, siis on ju raha tuulde loopimine. Loogiliselt võttes saan ju aru, et pean seda iseenda tervise pärast juba tegema aga mingi blokk on peal. Millegipärast olen leinud toidus enda jaoks mingi “rahulduse” ja “kindlustunde”, et argipäeva muresid leevendada. Kummaline, et ma ju ise tunnistan seda endale aga mitte midagi ei oska ette võtta, et sellest lahti murda ja see ületada.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Juba tänane õhtu saab olema raske, kuna tuleb lapsele homseks lasteaeda sünnipäevaks midagi küpsetada. Tüdruk arvas, et lehttaigna pitsarulli ja pulgakoogid oleksid suurepärased. Olin nõus, kuna siiski on see viimane lasteaias peetav sünnipäev. Minu jaoks on see aga täielik õudus, tean juba ette, et ma ei suuda pitsarullidele vastu panna, eriti kui need värskelt ahjust on tulnud. Jube kuidas inimene ikka oma kiusatuste ohver on.

 

——————————————————————————————————————————-Nüüd aga lähen otsin oma lõunasöögi üles ja püüan seda nautida, et õhtusöögini vastu pidada.

 

 

A.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod