Reede, see proovikivi.

Lõppude lõpuks hakkab töönädal ühele poole saama, mitte et see nii väga pikk ja kurnav oleks olnud aga noh, kes siis ei ootaks nädalavahetust eriti siis, kui ilmad hakkavad soojemaks minema ja mätas kuivemaks. Olgu öeldud, et esimene grill on juba ammu tehtud. Küll oli see ikka hea! Kordades parem, kui poest sooja letist saadud.

Nii liiguvadki mõtted, et peaks liha marinaadi panema, äkki saaks homme teha. Aga kes teeks? Ma ise ei ole küll suurem asi grillija. Peab elukaaslase ära moosima, kui ta koju jõuab. Grillimisega on seotud aga ka mõned ohud, vähemalt minul. Ma ei suuda selle söömist lõpetada!!!! angrySee on lihtsalt nii hea. Ja kui veel grillvorstid ka on, no siis läheb ikka täiega aia taha kõik minu ettevõtmised. Ja mis grillimine see siis on,kui siidrit või õlut ei või juua? Jälle üks takistus. Kurja küll ma ütlen, see nagu nõiaring. Võib olla pean siis rohkem iseloomu kasvatama ja grillimise suve poole edasi lükkama. Praegu kohe mitte ei tahaks libastuda ja tagasi alguses olla.

Eilses postituses jäi õhku rippuma küsimus, mis ma eile kiirga tänaseks tööpäevaks kaasa vaaritasin. Mis muud see ikka olla saab, kui juustune kaeraklii puder (töökaaslane arvas, et läheb seda täna poest ostma, tundus hea) ja munanuudlid hakklihaga (asendus: sealiha ja ilma munata), muna teen siis, kui töölt koju jõuan. Pool portsu on veel ootel, ei taha õhtuks kõhtu väga tühjaks ajada.

Täna aga oli ahvatluseks needsamused K-tähega asjandused. Vahepeal mõtlesin, mis see 1 komm siis ikka teeb (ega ei usu, et ta midagi hullu teeks ka) aga miks mulle seda üldse vaja on? Ei saa ma sellest kõhtu täis ega midagi. Peale 1 kommi tahaks siis juba veel teist ja veel  ja veel. Süda külmaks ja tahtejõud kapist välja. Vot selline mutt olen täna.

Lõuna ajal käisin korra kiirelt sõidus ja tõin endale 2 karpi kodukana mune, hinnaga 1.50€ karp. Olen avastanud, et viimasel ajal läheb mune ikka korralikult kasutusse, kõik need omletid ja pannkoogid. Kodukanamuna ikka natukene kollasem ja ka maitsvam (? No tervislikum vähemalt :P).

Ahjaa ühe väikese avastuse tegin ka. Mul seisab tööl 1 paar vahetusteksaseid igaks juhuks. Viimane kord olid need ikka väga ümber ja kiskusid igalt poolt ning päästerõngast ma üldse ei räägi. Huvi pärast proovisin neid jalga, et no midagi ikka pean olema muutunud. Juhuu!!! MA TUNDSIN SEDA! Püksid olid kintsudest vabamad ja ka sangad ei olnud nii rippus.laugh Peaks kodus veel pükse proovima, niimoodi on kaalulangus kõige paremini märgatav. 

MA PEAN selle tänase päeva vastu pidama, reede on nii paganama kiuslik päev. Siis viskaks õhtul jalad seinale ja vaataks ainult telekat. Trenni ma ka ei ole veel teinud.  Ei tea kas jaksan? Peaks proovima siis, kui lapsed magavad, siis hea vaikne ja rahulik 😛

Homseks ostsin ka koti täie mulda, vaja taimed ümber istutada. Mis ajal, ei tea. Homne päev juba ära planeeritud tegelt. Lapse on sünnipäevale kutsutud ja no ega minagi saa sellest eemale viilida. Ei kujuta ette ka, mis ahvatlused seal ootavad. Peab oma Borjomi pudeliga kohale minema ja ütlema, et ma just kodus sõin ja kõht on niiiii täis, ise ka lonksan muudkui vett 😛 Ma tõesti ei tea mis saab!frown Ei taha patukat.Rahast hakkab ka nagu kahju, 20€ juba trahviks pandud. 

Ok, mis siin ikka, lähen teen veel tassikese teed ja vaatan, mis pidi see päev ennast keerama hakkab 😀

Jõudu kõigile!yes 

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂŒĂŒa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod