Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

#puhkusonlahe

Tänane päev on olnud teistest päevadest erinev. Täna 13 aastat tagasi sain ma esmakordselt emaks oma armsalt pojale. Uksumatu, kuidas see aeg on ikka niii kiirelt läinud. Vaatasime just täna tema beebipilte. Alles ta oli pisike ja juba selline noormees. Kusjuures selgus, et mäletan iga pildi tegemist, kummaline.

Hommik algas siis poja üles laulmisega, kodune küpsisekook ja küünlad ning kingitused. Tundub, et kingituste valik oli õige, oldi väga rahulolev. Täna mingit pidu ei planeerinud, vaid otsustasime selle laupäevaks lükata, kuna siis on ka perepea kodus. Plaanisime minna maale minu vanemate juurde, grillida ja perega koos olemist nautida.

Kuna tänane ilm oli veidi pilvealune, tundus, et on ideaalne päev koristamiseks. Ja just siis, kui ma põrandaid pesin, koputati vaikselt uksele. Uksesilmas vaadates ei näinud ma midagi, kuna keegi hoidis kätt ees. Selge – minu vanemad olid tulnud lapselapsele sünnipäevaüllatust tegema. Aga oh ebaõnne – poisijuss oli just sõbraga väljas. Jätsin koristamise pooleli ja hakkasin kohvi keetma. Vanemad olid söögipoolise ise kaasa võtnud. Nii siis sai päris mitu tundi räägitud ja meenutusi jagatud. Super õhtu oli. Peale külaliste lahkumist, pesin uuesi põranda üle, kloppisin vaibad ja tundsin, kui hea on olla. 

Aga, et enesetunnet veel paremaks muuta, otsustasin ühe mõnusa trenni ka teha. Jummel, kuidas higi voolas ojadena. Eriti kaua aga ei saanud trenni teha, kuna põlv, milles vesi sees, hakkas valutama. Pean ikka jälle arsti poole pöörduma, see ei ole üldse mõnus tunne. 

Nüüd ma siis istun diivanil, padi põlve all ja naudin lihtsalt olemist. Tegelikult plaanisin tänaseks veel paar asjatoimetust aga no mitte ei jõudnud. 

Proovin homme maasikad moosiks keeta purki panna, samuti tuleb minna raamatukokku lapsele uusi raamatuid tooma. Ja õelapsele tahan kaisunukku ka õmblema hakata, sest varsti tulevad nad juba saarde ja siis oleks hea, kui nukuke valmis oleks. Ja oma laste nukumaja ootab ka kardinaid ja muid staffe ja nukkudele lubasin ka riideid teha. Kerge on ju lubada aga keegi peab need ka teostama. Ja et ma ei unustaks vanaonu sünnipäevaks ka pilte otsimast. Võibolla peaks mingi “to do” listi tegema, muidu jõuab alati õhtu ennem kätte ja siis diivanil puhates alles avastan, et oih, seda ja seda ka oleks vaja olnud teha. Homme panen nimekirja külmiku peale, siis on kõik kindlalt silme ees. 

Õnneks ma ei saa  vähemalt poole päevani magada, võtsin endale ülesandeks poiss hommikuti üles ajada, et ta trenni jõuaks minna. Võidan sellega kohe mitu tundi oma puhkuse ajast. 

 

 

Selge, nüüd igaõhtused protseduurid ja magamaaaaa!!!!!

 

 

A.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod