Pikk ja keeruline etapp minu elus on saanud läbi – lõplikult!!!!

Ma ei oska seda tunnet mitte kuidagi sõnadesse panna aga ma olen ääretult õnnelik ja rahulolev. Aasta 2018 on olnud minu jaoks otsustava tähendusega. Kes on minu blogidel silma peal hoidnud, see teab et jaanuari kuus kaitsesin ma edukalt oma bakalaureuse töö, mis ühtalsi tähendas seda, et ülikool on läbi. Läbi oleks see saanud juba aastaid tagasi aga kuna vahepeal oli vaja teistele asjadele keskenduda, siis sai lõputöö kirjutamine pikalt edasi lükatud. Lausa nii pikalt, et nüüd oligi viimane aeg, et see "saba" ära teha. Kuigi kõik oli juba jaanuaris läbi, jäi veel miskit hingele kripeldama. Loomulikult lõpuaktus. Alguses oli kindel EI, mina sinna ei lähe, milleks mulle veel seda vaja, kui paberid on käes, kõik on ju läbi. Mida lähemale aga jõudis juuni kuu, seda rohkem hakkasin endas kõhklema. Kuni asjad olid juba nii kaugel, et hakkasin edale lõpukleiti otsima ja leidsin just selle õige. Sellega oli siis asi otsustatud – kool saab lõplikult läbi 18.06, kui olen käinud ka lõpuaktusel, äkki siis saab ka sisemine mina rahu. Planeerimist ja toimetamist seoses lõpetamisega oli omajagu aga kõik sujus – mitte ühtegi takistust ei olnud. Kõige õnnelikumaks tegi mind see, et mulle kõige tähtsamad inimesed (minu elukaaslane ja lapsed, minu ema ja isa) said olla selle päeval minuga. See tunne oli hindamatu – vägisi hoidsin pisaraid tagasi, kuigi süda tahtis suurest rõõmust lõhkeda.

Tundsin ennast see päev imeliselt – kleit oli super ilus, soeng viimasepeal – enesekindlust oli kuhjaga. Hõljusin seitsmendas taevas.

Isegi need 3 päeva, kui pidin olema kodust eemal ja ei saanud olla 100% kavas (see oli täielikult minu valik), ei kiskunud meelt mustaks vaid andsid just jõudu juurde. Tegin toitumise osas omad valikud ja käsi südamel – ma ei muginud rämpsu.

Nüüd aga olen valmis täielikult uue lehe keerama ja seda oma tervise huvides. Naudin trenne ja jalgsi liikumist (andsin auto mõneks päevaks elukaaslasele ja kõik vahemaad läbin lastega jala – see nõudis alguses ikka täielikult mugavustsoonist väljumist), tunnen ennast energilisemalt ja rahulolevamalt.

Tänasega võib öelda, et ka suvepuhkus on kohe ukse taga – homme ainult 2,5 tundi tööl ja augustini võin töövõtmed sahtlisse pista. Kas see pole mitte imeline!!!

Ja kui saatus soosib, siis tänu sellele kaua oodatud paberile, mis minu käes, saan ka lõpuks põhikohaga tööle!!!

Algava puhkuse auks, küpsetan homseks kaks rullbiskviiti – ühe kavakohaselt endale ja teise – klassikalise tööle. Nimelt helistas hommikul minu kallis isa ja ütles, et maasikalaev jõuab kohe kohale (ema jõudis õhtul enne vihma maasikaid korjata). Kindlasti teen ka maasikatoormoosi sügavkülma ja ehk jõuavad isegi terved marjad sügavasse, et siis talvel maiustada.

Nüüd aga otsin kotist oma ilusa punase termose üles ja hakkan kuuma hirsiputru kodujuustuga nautima!!!!

Imelist jaanide ootust!!! (kas, kus ja kuidas minu jaanid mööduvad – pole õrna aimu ka)

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod