Patareid laetud.

Olen korduvalt uuesti alustanud ja tean, kui raske see on. Koguaeg käib iseendaga mingisugune võitlus, kaotajaks olen ikka mina ise. Nii lihtne on käega lüüa ja öelda, las minna ning siis rõõmsalt valimatult süüa. Alguses ei pane tähelegi kuidas keha paisub aga mingi aeg hakkab sa täiesti tunda andma.

Kuna ma alles püüan tagasi kavasse saada, siis tavaliselt on minu suureks murdekohaks nädalavahetused ja eriti siis, kui elukaaslane ka kodus on. Tema söömisharjumused mõjutavad paljuski mind. Tunnen seda omal nahal.

Ükspäev instat vaadates oli seal fitlapi lehel üks väga tabav ütles – KUI TUNNED, ET TAHAD ALLA ANDA, SIIS MÕTLE MIKS SA ALUSTASID! Enam tabavamalt ei saakski öelda. Nüüd see aina ketrab minu peas. Nii kui tunnen, et käsi tahaks õhtul millegi lubamatu järgi haarata, tuleb see mõttetera kohe meelde ja jälle leian enas jõudu, et seda kõrvalekallet ei  tuleks.

Eelmisel nädalal alustasin lisaks söömisele ja liikumist,st. peale tööpäeva. Hakkasin ka jala tööle ja tagasi käima, milleks siis lapsele tõuks ostetud sai, kui ta seda kasutada ei saa? Laupäeva hommikul teatasin elukaaslasele, et nüüd on nii, et mida söön mina, peate ka teie sööma. Enam ei tee eraldi toite. Aitab sellest hullusest. Päris täpset vastust enam ei mäleta aga vist oli a la, et ammu oleks võinud nii olla. Haarasin sõnal sabast ja nii tegingi.

See nädalavahetus oli lihtsalt suurepärane. Natuke lühikeseks jäi isegi. Oli plaanis kodus ühtteist ära teha aga tulemus oli see, et isegi pesupesemine jäi alles pühapäeva hilisõhtuks, kuna aega lihtsalt polnud. Või peaks ütlema, et nii palju ei saanud koduski olla. Meid tabas mingi kummaline rahutus ja soov väljas liikuda.

Laupäev möödus praktiliselt jalgratta seljas, kahjus ei saanud oma kella telefoniga koostööle, seega päris täpselt ei saa öelda palju km läbitud sai aga silma ja tunde järgi võin öelda, et PALJU. Suurim üllataja oli minu pesamuna, kes vaatamata sellele, et alles sellele kevadel rattasõidu selgeks sai, meie tempos suutis olla. Õhtuks võtsime juba vastu otsuse, et laps vajab suuremat ratas ja pühapäeval sai see juba soetatud. Nüüd tuleb ka teisel tüdrukul rattasõit korralikult käppa saada (veel on ebakindel ja kardab), et siis saaks  suvel kogu  perega rattamatkadel käia. Suurepärane ju!!! Lihtsalt ei jõua ära oodata.

Söögikorrad olid kavakohased. Väljaarvatud hommikusöögid. Katsetasin ära ka ühe retsepti, mis ammu südamel -kräsupea. Erilist vaimustust see meie peres ei tekitanud aga kui arvestada, et enamus söödi ära ja ainult üks laps keeldus, siis nii halb tulemus ei olegi. Siiani ei julgend seda ette võtta, kuna tundus igavene nikerdamine aga eksisin, valmis väga lihtsalt.

Ühesõnaga- minu akud on täis, et edasi pingutada. See ongi kõige olulisem. Ps. tunnen, et nädalavahetus on mõjunud ka cm-le. 😀

 

PäikestKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod