Niisama juttu

Eile oli midagi õhus – peale vihma ja äikese. Koguaeg oli ilm sobmune ja sellega seoses ka tujud natuke kummalisemad, kui muidu. Muutliku ilma tõttu ei olnud ka õhtuks mingeid erilisi plaane tehtud, seega oli oht, et kas suudan päeva 100% õhtusse viia täiesti olemas. Juhtuski nii, et järsku nõudis organism midagi enamat. Püüdsin veega ja kohviga keha rahustada aga aju nõudis midagi toekat. Olin lastele teinud poti täie plovi ja nüüd ma siis koos nendega seda rõõmsalt nosisin. See on üks minu nõrkuse toite, mida võin silmagi pilgutamata lihtsalt süüa. Torts hapukoort ja keefiri ka veel ja super.

Aga kuna nädal oli täis ja patu toidukorda ka polnud ära kasutanud, siis nautisin seda söögikorda rahulikult. Pealegi sai eile veidike ka füüsilist pingutust tehtud. Nimelt helistas elukaaslane, et neljapäeva päevaks on mööbliauto maja ees ja vanad asjad tuleb eest ära lammutada. Võtsin akutrelli kätte ja tormasin suure rõõmuga voodi kallale. Pool tundi hiljem oli see tükkideks ja ukse  taga. Lõpuks ometi. Siiralt hea meel oli selle üle. Õnneks sain ka põrandad spetsvahendiga üle käia. Tänase öö veetsin maas madratsil. Hommikul oli natuke raske püsti saada aga see lohutan, et see ajutine. Ehk oskan uue voodi ise kokku panna, muidu pean pühapäevani alles ootama.

Söödud toidukord andis aga hommikul tunda, kõht oli nagu õhupall. Lohutasin ennast, et päeva peale see möödub. Keetsin tööle kaasa putru ja vahepalaks hilisõhtuse koguse virsikut ning juustu ja kuigi kell oli juba liiga palju, ei haaranud auto võtmete järgi vaid otsustasin kõndida. Iga päevaga tunnen, kuidas energiat aina juurde tuleb. Enam ei võtagi nii kergesti hingeldama.

Täna avastasin ka, et püksid, millega tööl käin, istuvad jalas palju mugavamalt. Alguses pidin neid kokku sikutama, et lukku küljepealt kinni saada, nüüd aga läheb see juba palju libedamalt. Ja kintsudel on ka hoopis mugavam. Vot siis, kuidas annab tunda juba nädal kavas olemist. Lisaks sellele olen uuesti ka vett jooma hakanud, nii mõnus.

——————————————————————————————————————————-Vaatasin just kalendrisse ja mida ma näen? Puhkuseni on jäänud tööl käia ainult 7 tööpäeva veel!!!! Uskumatu, lõpuks ometi hakkab see kätte jõudma. Nüüd peaks kindlad eesmärgid paika panema, mida 42 päeva korda tahaks saata, muidu saab suurimaks sõbraks diivan.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod