Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Motivatsioonikriis

Pikalt otsisin ja leidsin koguaeg vabandusi, miks ma pistan suhu kõike, mille järgi käsi haarab. Järjekordselt olen jõudnud sinna auku, kus hommikusöögi söön kava järgi ja ülejäänud päev möödub totaalse tornaadona – kõik, mis vähegi isutab, seda ka endale luban. Oma püstitatud challengega sain päris mitmest kg-st lahti ja preemiaks ostsin 2 uut kleiti. Nüüd aga ei taha nende kleitide poole väga vaadata, kuna oma hoolimatu käitumisega olen oma edusammud ära nullinud. Kui rumal ikka üks inimene olla võib? – küsiksin endalt. Vastus on vist päris ilmne-päris rumal,vähemalt mina. Selle asemel, et oma edust kahe käega kinni hoida, toimin mina just nagu kiuste vastupidi. Olen absoluuuuuuutselt kõike söönud ja joonud. Mitte millegi ees, ei ole risti  ette löönud. Nüüd lakun oma haavu ja ei jõua ennast maa põhja ära kiruda. Kurat küll! Aga mis see enam aitab. Kõige rohkem ajab närvi see, et hommikul teen kava järgi söögi valmis ja õhtul võin kahe käega igast jama sisse ajada, ning ikkagi on kõht koguaeg tühi ja nõuab veel.

Piinlikusega vaatan peeglisse, häbi on enda ees. Häbi on ka teiste ees, sest alles mõni nädal tagasi tehti komplimente, et näen väga hea välja. Tegelikult ma ju nautisin neid. Miks ma siis ise endale sellise nõmeda augu jälle kaevasin ja sinna sisse külili ka veel viskasin? 

Mõtlesin, et kui ma oma tegudest siin ausalt aru ei anna, ega siis ei tasu lootagi, et reele tagasi saan. Seega, tänast hommikut alustasin hoopis teisiti, kui muidu.

Kohe peale ärkamist käisin pesus (olen muidu õhtune pesija aga täna otsustasin ka hommikul ennast jahedama veega üles äratada) ja peale seda võtsin vannitoa kapi alt välja kaalu ning vaatasin nende numbritega taaskord tõtt. Tundsin piinlikust ja tegin endale peegli ees ka häbi. Suur inimene aga varsa aruga, tõesti!

Viimase tõuke ennast uuesti siia tagasi ajada andis vist ka see, et päike on tõeliselt kuumaks läinud ja enam ei ole midagi selga panna.  Kuigi juba on pool aprilli selja taga, siis ehk on veel õhkõrn lootus enne suve midagi korda saata. Ei tahaks mõelda küll, et istun terve suve toas nelja seina vahel ning norutaks.

Püüan tänase päeva 100% kavas olla, kasvõi hambad ristis kui vaja, sest kui alla anna, siis ei astugi sellelt lõputult karussellilt maha. 

Laadisin ka oma Polar kella täis, mis mõnda aega kapi peal puhkas ja lihtsalt tolmu kogus ning PolarFlow´s seadistasin uued eesmärgi. Ehk siis ka natuke kergem sõrmega oma tegemistel järge pidada.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod