Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Külm ja vihmane kuu

Hei.

Jällegi on toimunud kuude vahetus – oktoobrist sai märkamatult külm, vihmane ja pime november. Just selline kuu, kus ei läheks kodust üldse välja. Istuksin diivanil sisse mäsituna soojas suures peedis, jooksin ingveri-sidruni-meega teed ja lihtsalt vegeteeriks. Nagunii sajab ju  koguaeg vihma ning puhub külm tuul, mida ma sinna välja ikka otsin. Aga kahjuks nii ei saa. Pealegi vaevab mind koguaeg magamatus, missest et võtan vitamiine ja püüan jälgida, mida söön. Isegi nädalavahetusel enam ei puhka välja, sest need kaks vaba päeva kaovad nii kiirelt, et ausalt öeldes ma ei saa arugi, kui juba on esmaspäeva hommik ning jällegi tuleb sammud seada tööle. Olen proovinud ka niimoodi, et lähen hiljemalt pool kümme voodisse, ei mingit kasu. Enne poolt 12 nagunii magama ei saa jääda. Ja kui jäängi, siis on esimene äratus juba kuskil kolme ajal. Siis on vaja käia wc-s ja juua mõni lonks vett. No ja nädalavahetus on nii püha, et siis ma ei raatsi ka päevast uinakut teha, nagunii ma ei jääks sügavalt magama, tean juba ette, et see oleks selline pinnapealne uni ja pärast tunnen ennast veel rohkem väsinuna. Proovitud värk juba. Seega vegeteerin vaikselt edasi ja ootan, et ehk saab jõuludel natuke puhata.

Toidumisega ma  rahul ei ole, kuna päris 100% ma kavas olla ei suuda/ei saa. Ikka juhtub nii, et õhtul satub taldrikule  midagi, mida tegelikult väga sööma ei peaks. Lapsed kasvavad nii ruttu ja koguaeg on neil kõht tühi, eriti poisil, kes hävitab sööki nagu ma ei tea mida. Alles lõpetasime õhtusöögi, kui juba ta tuleb jälle külmiku ust kulutma ja nuiama, et emme tee mulle midagi süüa, mul juba kõht tühi. Õnneks kaaluga tal probleeme ei ole aga pikkusesse viskab küll sellise tempoga, et minust vist on juba 1-2cm pikem. Jalanumbrist ei tasu üldse rääkida. Eks selline noor kulutab seda energiat ka rohkem.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Siiski oma kavaga pusin ma ikka edasi. Kurvastuseks aga märkasin, et kasutusaeg hakkab otsa saama ja iga päev blogida ei jõua. Mõtlesin, et kohe täishinnaga kasutusaega juurde ei ostaks ja püüaks venitada välja, kuni mingi soodukas tuleb. Seega pean ikkagi hambad ristis leidma aja, et teha blogisse uus sissekanne.

Lisan ka tänased toidupildid:

 

Sõbranna tõi mulle siiga ja minu õnneks on see kavas täiesti olemas, ehk siis 1:1 tuunikalaga – super. Retseptiks võtsin tuunikala-avokaadosalat galetil ning tegemist pooliku kogusega ehk hiline õhtusöök. Täna ei olnud pudru isu ning lõunaks sai smushie juustuga. Smushie asendasin Pai smuutiga (toitumisandmed väga sarnased, kohati isegi paremad ja hetkel selveris mingi pakkumine) ning juust sai asendatud valgehallitusjuustuga. Pluss siis veel tassike kuuma teed, et magu väga pettunud nendest kogustest ei oleks. Eks ole näha, kas pean koduni vastu või otsin vahepeal midagi hamba alla.

Ahjaa, selle vihmasel ja külmal kuul särab minu jaoks siiski ka päike väga eredalt-minu musirullist pesamunal on kohe kohe sünnipäev!!!!! Juba nelja päeva pärast saab ta 7.aastaseks ja varsti ei ole meie peres enam lasteaialapsi 😀

 

Päikest teile kõigile!!!!!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod