Küll sulab aeglaselt.

Leidsin selle pool tunnikest, et kiiresti panna kirja oma viimaste päevade tegemised ja toimetused ning loomulikult toitumine, millele panin sellest kuust jälle suuremat rõhku. Ehk siis püüan teadlikult jälgida, mida ja milla suhu panen, et sellest mulle endale kõige rohkem kasu ikka oleks. Olgu öeldud, et viimased paar päeva on minu kava jälgimise protsent olnud natuke väiksem, kui 100 aga ei midagi hullu.

Eile oli päris tormiline päev ja seda siis igas mõttes. Kuigi tööpäev oli lühike, siis koju jõudes tundus, et alles nüüd saab see hoo sisse. Ootasin Pesapuu sisustusautot, mis lõpuks ometi pidi meile tooma kaua oodatud mööbli. Ei suutunud oma õnne uskuda, kui aknast vaadates seisiski auto maja ees. Enam polnud aega isegi mitte mugavamaid riideid selga panna, sest juba hakkas mööblit uksest sisse voolama 😀 Natuke sain ka ise käed külge panna aga oma selja pärast ei tahtnud üle pingutada. Ma ei saanud arugi, kui juba olin voodi kokku pannud, nagu lapsemäng. Lihtne ja mugav. Õnneks tuli isa appi ja transportis kõik vanad asjad prügimäele. Sellega oleks nagu üks etapp läbi saanud.

Uut voodit ootasin ma kaua. Uut madratsit. Juba ammu ei saanud vana peal korralikult ennast välja puhata, sest madrats oli oma aja ära elanud. Öösiti oli raske keerata, hommikuti ei saanud püsti. Valiku langetasime Sleepwell Red Pocket Hard madratsi kasuks. Mõnus tugev ja kõrge voodi. Kui muidu ärkasin öösiti üles, kui külge keerasin, siis tänasest ööst oleks nagu mälulüngad, mitte kui midagi ei mäleta. Järelikult magasin hästi. Ka voodist välja tulekuga ei olnud probleemi. Tundub olevat väärt ost. Ootan, et elukaaslane voodi otsa ka paika paneb, oli teine nii raske, et kuidagi ei suutnud seda üks tõsta.

Aga noh, kodus ikka paras kastide  meri, teised asjad peaks ka kokku panema. Need jätan küll mehel kokku panna, see rohkem tema pärusmaa, las toimetab. Oleks ikka hirmus küll, kui ma selle töö ka veel tema eest ära teeks 😀

—————————————————————————————————————————-

Nagu juba mainisin, siis väga suurt rõhku ma kokkamisele pannud ei ole. Kiirel ajal vaja midagi kiiret haugata. Viimased päevad on selleks olnud võileivad, erinevatest retseptidest siis. Olenevalt sellest, mille isu just rohkem on. Üks hea alternatiivretsept on minu meelest soe tortillarull. Seal on kõik tasakaalus. Ka täna tegin tööle selle järgi võikud kaasa, hunniks rohelist salatit muidugi juurde.

Samuti võtsin termosega kaasa seemnete ja kliidega keedetud putru, proovimiseks kõrval uus kodujuust. Farmi kodujuust aiaürtidega, vaatasin et rasvaprotsent jääb lubatud piiri aga kuna seal retseptis minu jaoks ikka ulme kogus kodujuustu, siis kaalusin kohe teadlikult vähem.

Pikkadel päevadel on kuidagi nii välja kujunenud, et 2 toidukorda teen kaasa ja 1,5 siis jääb pärast kodus söömiseks. Üldiselt on see toiminud, aegajalt väikeste muutustega.

—————————————————————————————————————————–

Õige jah, käisin täna kaalul. Päris nii rõõmus ma ei olnud, et oleksin õhku hüpanud aga nina ka norgu ei lasknud. Praeguseks näitas kaal miinust 1,6kg võrra. Eks siin mängib nüüd rolli kindlasti see umbkaudne 5%, mis ma mõndadel päevadel kavas ei olnud. Ja loomulikult ka uus sprite, mis on küll zero aga puhtjuhuslikult avastasin selveris, et seda on 1,5l pudelises ja vedasin selle koju. Oleks ma siis ühe klaasiga piirdunud, ei. Sellise magusalaksu sain:D Ega mõistus pole oma teha.

——————————————————————————————————————————

Nüüd aga on kell just sealmaal, et keha vajab tankimist ja puder söömist.

 

 

Päikest!

A.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod